Pranešimai

Vakaras su aktoriumi Kęstučiu Cicėnu

Kovo 1 dieną mūsų klubas „Veidu į jūrą“ susitiko  ne prie jūros (tiesa, su ja jau šiemet sveikinomės), bet prie arbatos puodelio su gimnazijos alumnu, aktoriumi Kęstučiu Cicėnu. Dar arbatoms nespėjus ataušti mes jau klausėme intriguojančio pasakojimo apie aktoriaus gyvenimo kelius bei klystkeliu ir to, kaip jis randa pusiausvyrą tarp scenos ir gyvenimo. Ne paslaptis, kad aktoriaus kelias yra sudėtingas ir kupinas pagundų, galinčių nugramzdinti iki dugno, nuo kurio ne kiekvienas gali atsispirti, tačiau Kęstutis išliko tvirta asmenybe, įgavo supratimo, jog gyvenime svarbu įsijausti ne tik į savo profesiją, bet ir į patį gyvenimą ir abu šie dalykai turi harmoningai derėti. Taip pat sužinojome apie svečio talentą rašyti. Turėjome unikalią galimybę išgirsti keletą jo kūrinių, alsuojančių jaunyste ir atspindinčių jaunos, gyvastingos asmenybės mąstymą.
Labai džiaugiamės, kad veidu į jūrą atsisukti ateina ne tik dabartiniai gimnazijos mokiniai, bet ir alumnės, džiuginančios savo juoku ir šypsenomis.

 
Kitos naujienos


10-04

2018

Daugiau kaip pusmetį trukęs edukacinis projektas #KTeinaĮmokyklą kovo 29 d. užbaigtas konkurencijos žinių patikrinimo fiesta – protmūšiu. Jame Vilniaus jėzuitų gimnazija užėmė antrą vietą tarp 20-ies Vilniaus gimnazijų.  Džiaugiamės ir sveikiname gimnazijos trečiokus Akvilę Ričkutę, Emilę Petravičiūtę, Mildą Pimpytę, Montį Norvaišį, Paulių Nasvytį. Nuotraukas galima pamatyti  SOSTINĖS GIMNAZISTAI KONKURENCIJOS ŽINIOMIS VARŽĖSI PROTMŪŠYJE

05-04

2018

Kovo 29 dieną Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius pas save pasikvietė VJG robotikos komandą „VJGx100“: Julių Algį Augustaitį (5c), Aistį Sindaravičių (5c), Kasparą Savickį (7c) ir Rytį Valatkevičių (7d). Komandą pas merą lydėjo direktorė ses. Edita Šicaitė, SSC, technologijų mokytojas Marius Narvilas ir tėvų bendruomenės narys Algirdas Augustaitis..

03-04

2018

Pirmasis Nacionalinio debatų turnyro turas, vykęs rudenį, pasižymėjo kokybe ir rekordiniu komandų bei dalyvių skaičiumi – 54 komandas sudarė net 162 dalyviai. Šis etapas buvo ypač sėkmingas dviem gimnzijos komandoms – į finalinį etapą patekusioms VJG A komandai, kurią sudarė Danielius Kaminski (IIIa), Tomas Bajelis (IIIa) ir Justina Buskaitė (IVc) bei VJG B komandai, kurią sudarė Agota Bogdzevičiūtė (IIIa), Mallory Milestone (IIIa), Mantas Bakšys (IIc).

03-04

2018

Balandžio 12 d. vyks tėvų susirinkimai. Susirinkimo laikai...

29-03

2018

Mieli teveliai, 

Šiuo metu gimnazijos bendruomenėje yra aktyviai svarstoma galimybė įvesti atsakingo naudojimosi mobiliaisiais telefonais bei kitokiais įrenginiais tvarką 5–8 klasių mokiniams.  
Kadangi nuomonių šiuo klausimu yra įvairių, o atlikti moksliniai tyrimai atskleidžia ...