Pranešimai

Jean Cocteau „Orfėjas“

Gegužės 11d. 15.20 bei 18.00 VJG teatro grupė grupė vaidins spektaklį „Orfėjas“ pagal XX amžiaus dramaturgo Žano Kokto pjesę.

Ši pjesė tobulai atspindi praėjusio amžiaus pradžioje susiformavusią dadaizmo kultūros kryptį, kurios pagrindinės idėjos buvo logikos, argumentacijos ir estetikos nepripažinimas, vedantis prie gyvenimo absurdo išryškinimo.

Pjesės siužetas yra paremtas antikiniu Orfėjo ir Euridikės mitu, tačiau jis yra nagrinėjamas atmetus visas sustabarėjusias gyvenimo normas ir taisykles. Autoriaus tikslas – klasikinę istoriją suaktualinti ir satyriškai pateikti žiūrovui.

Visgi būtent tokią pjesę ir pasirinko statyti teatro grupės dvyliktokai, patys likę sužavėti ir šiandien aktualiomis Žano Kokto idėjomis. Taip pat dėl universalaus Kokto dramaturginio patrauklumo, amžiaus cenzas nėra apribotas, todėl trupė kviečia neišskirtinai visus pasižiūrėti šio, paskutinio/atsisveikinimo spektaklio.

15.20 – mokiniams orientuotas rodymo laikas

18.00 – tėvams ir visiems kitiems nespėjusiems ateiti ankstesniu metu

Renginio vieta: VJG sporto salė

Vaidina: Gabrielius Deveikis, Emilija Jovaišaitė, Hugas Jasinskas, Rachelė Račiūtė, Justas Pažarauskas, Matas Gustainis, Agnė Grigaitytė, Magdė Vosyliūtė.
Kitos naujienos


08-05

2018

Gegužės 9 d. bus trumpinamos pamokos.

16-04

2018

Balandžio 14 d. V. Mykolaičio-Putino memorialinio buto-muziejaus darbuotojai pakvietė į Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkursą „Atrandu V. Mykolaičio-Putino poeziją“. Konkursas skirtas poeto 125-osioms gimimo metinėms paminėti. Šiame konkurse Montis Norvaišis, IIIa klasė, laimėjo II vietą. Sveikiname ir didžiuojamės!

16-04

2018

Balandžio 7d., šeštadienį, anksti ryte geležinkelio stotyje būtumėte radę gausią, džiugiai nusiteikusią moterišką kompaniją. Taip ir buvo – mes, VJG vienuoliktokės, dvyliktokės, alumnės, lietuvių kalbos mokytoja Gerlanda ir direktorė Edita, sėdome į traukinį ir nudundėjome pajūrio link...

12-04

2018

Mieli Tėveliai ir Mokytojai,
Kviečiame jus į bendruomenės šv. Mišias trečiadienį, balandžio 18 d., 18 val. gimnazijos koplyčioje 
Visi pasaulio kraštai, sveikinkit Dievą. Aleliuja!

11-04

2018

Kovo 1 dieną mūsų klubas „Veidu į jūrą“ susitiko  ne prie jūros (tiesa, su ja jau šiemet sveikinomės), bet prie arbatos puodelio su gimnazijos alumnu, aktoriumi Kęstučiu Cicėnu. Dar arbatoms nespėjus ataušti mes jau klausėme intriguojančio pasakojimo apie aktoriaus gyvenimo kelius bei klystkeliu ir to, kaip jis randa pusiausvyrą tarp scenos ir gyvenimo. Ne paslaptis, kad ...