Pranešimai

„Mes nesame žmonės be šaknų!”

       Visi sutiktų, jog praėjęs savaitgalis (nors ir priminė Antarktidą) tapo šilčiausiu ir svarbiausiu įvykiu valstybės atkūrimo 100-metį švenčiančiai Lietuvai. Praėjus 25 metams po Popiežiaus Jono Pauliaus II vizito Lietuvoje, čia lankėsi Popiežius Pranciškus. Šioje šventėje dalyvavau ir aš, kaip VJG choro „Krantas“ dainininkė. Noriu pasidžiaugti, padėkoti ir apkabinti visus, kurie dalyvavo ir prisidėjo prie šio įvykio, atnešusio didžiulę Dievo malonę. Popiežiaus žodžiai, ištarti Lietuvai, yra didžiausia gimtadienio dovana jai. Tėvas Pranciškus ypač akcentavo gailestingumo, bendrystės ir dialogo tarp kartų svarbą šiandieniniame pasaulyje. Tai yra pagrindinės stiprios Lietuvos (taip pat ir gimnazijos!) augimo prielaidos. Labai norėčiau, kad Popiežiaus žodžiai „Mes nesame žmonės be šaknų!” taptų mūsų bendruomenės šūkiu, kuris paskatintų atsigręžti į praeitį, o po to drąsiai žengti į antrąjį nepriklausomos Lietuvos valstybės šimtmetį. „Remdamiesi savo šaknimis, vesite savo tautą pirmyn, rašysite savo tautos istoriją siekdami didesnių vaisių.  Brangus jaunime, jei norite, kad jūsų tauta būtų didi ir laisva, prisiminkite savo šaknis ir veskite tautą pirmyn.“ To ir linkiu!

Gabrielė Šimėnaitė, XXII laidos alumnė
Kitos naujienos


24-09

2018

Vasaros pabaigoje sulaukėme skambučio iš anglų kalbos mokytojos su pasiūlymu važiuoti į tarptautinį projektą Vokietijoje, St Marienthal vienuolyne. Laiko apsispręsti buvo nedaug, todėl ir apie patį projektą kažką daugiau sužinoti nebuvo laiko. Tačiau sprendimas važiuoti tikrai nenuvylė!

20-09

2018

Kviečiame į sporto šventę!!

14-09

2018

Mieli VJG Tėveliai ir Mokytojai,

Kviečiame jus į mūsų gimnazijos bendruomenės šv. Mišias trečiadienį, rugsėjo 19 d., 18 val. gimnazijos koplyčioje. Esate mielai laukiami, nes juk ir "Jėzus jam tarė: "Tu netoli nuo Dievo karalystės!" Mk 12, 34.

13-09

2018

„Erasmus +“ programoje dalyvaujantys Vilniaus jėzuitų gimnazijos mokytojai Jūratė Valatkevičienė, Eglė Jasutė, Simas Ignatavičius ir Jolanta Jakšienė šių metų birželio 25 d. – liepos 1 d. keliavo į projekto „Informatinio mokymo kompetencijos mokyklai“ kelionę. Šį kartą mokytojai vyko į Splitą Kroatijoje pasisemti informatinio mąstymo kompetencijų.

07-09

2018

KITĄ SAVAITĘ LAISVAI KELIAUKITE Į NORIMUS BŪRELIUS IR SMALSAUKITE, SUSIPAŽINKITE, APSISPRĘSKITE
TIK NEPAMIRŠKITE UŽSIREGISTRUOTI iki 14 dienos!