Pranešimai

Tarptautinis projektas Marienthalyje

Vasaros pabaigoje sulaukėme skambučio iš anglų kalbos mokytojos su pasiūlymu važiuoti į tarptautinį projektą Vokietijoje, St Marienthal vienuolyne. Laiko apsispręsti buvo nedaug, todėl ir apie patį projektą kažką daugiau sužinoti nebuvo laiko. Tačiau sprendimas važiuoti tikrai nenuvylė.

Kelionę pradėjome rugsėjo 16-sios ankstų rytą, o grįžome 23-sios naktį.
Projekte dalyvavo mokiniai ir mokytojai iš Lietuvos, Lenkijos, Latvijos, Švedijos, Bosnijos ir Hercegovinos, Vokietijos ir Italijos. 
Šių metų projekto tema – tarpreliginis dialogas.
Savaitės pradžioje susipažinome su visa programa, dalyviais, pasiskirstėme į grupeles ir pradėjome „teorinę“ projekto dalį: kelias dienas klausėme paskaitų apie įvairias religijas (budizmą, hinduizmą, islamą, krikščionybę ir judaizmą). Vėliau išvykome į Čekiją, Tereziną, kur aplankėme buvusią koncentracijos stovyklą. Nė vienas iš mūsų anksčiau nebuvo koncentracijos stovykloje, tad tai buvo labai įdomi ir neįkainojama patirtis. 
Kitas dienas pasiskirstėme į naujas grupes, kurias rinkomės pagal savo pomėgius: gaminimas, teatras, pokalbių laida ir t.t. Šios dienos prabėgo greičiau, veikla buvo įdomesnė už teorinę ir seminaro dalyviai labiau suartėjo. Kiekviena grupė turėjo paruošti kažką, kas būtų susiję su seminaro tema. Dirbome kelias dienas ir pasiekėme nepakartojamų rezultatų.
Seminaras mums visiems labai patiko ir, nors programa buvo nuostabi, smagiausia buvo pažinti naujus, priimančius, atvirus ir nuoširdžius žmones iš kitų valstybių bei praplėsti mūsų pasaulėžiūrą. Savaitė buvo puiki, nekantriai laukiam kitų metų. Patirtis, kurią čia įgijome, yra tikrai neįkainojama. Ačiū už galimybę dalyvauti šiame projekte ir augti ne tik intelektualiai, bet ir dvasiškai.

Normantas, Rapolas, Martynas, Laura, Vaiva ir Mėta

Ačiū mus lydėjusiai mokytojai Gytei ir mūsų vairuotojui Marekui
Kitos naujienos


20-09

2018

Kviečiame į sporto šventę!!

14-09

2018

Mieli VJG Tėveliai ir Mokytojai,

Kviečiame jus į mūsų gimnazijos bendruomenės šv. Mišias trečiadienį, rugsėjo 19 d., 18 val. gimnazijos koplyčioje. Esate mielai laukiami, nes juk ir "Jėzus jam tarė: "Tu netoli nuo Dievo karalystės!" Mk 12, 34.

13-09

2018

„Erasmus +“ programoje dalyvaujantys Vilniaus jėzuitų gimnazijos mokytojai Jūratė Valatkevičienė, Eglė Jasutė, Simas Ignatavičius ir Jolanta Jakšienė šių metų birželio 25 d. – liepos 1 d. keliavo į projekto „Informatinio mokymo kompetencijos mokyklai“ kelionę. Šį kartą mokytojai vyko į Splitą Kroatijoje pasisemti informatinio mąstymo kompetencijų.

07-09

2018

KITĄ SAVAITĘ LAISVAI KELIAUKITE Į NORIMUS BŪRELIUS IR SMALSAUKITE, SUSIPAŽINKITE, APSISPRĘSKITE
TIK NEPAMIRŠKITE UŽSIREGISTRUOTI iki 14 dienos!
 

07-09

2018

Š.m. lapkričio mėn. tęsiame mokinių mainų programą su Bonos Šv. Aloyzo jėzuitų kolegija.

Kviečiame registruotis gimnazijos I-jų ir 8 klasių mokinius, norinčius dalyvauti programoje. Registracijos pabaiga rugsėjo 28 d. 16:00 val.