Pranešimai

Po pyragų dienos 2018

Gruodžio 5 d. mūsų gimnazijoje vyko „Pyragų diena“, subūrusi didelę dalį bendruomenės narių, padėjusių surinkti 918,32 eurų Pal. kun. Mykolo Sopočkos hospiso vaikų skyriaus statybai. Jie buvo kviečiami ne pirkti, o aukoti, taip skleidžiant bendruomeniškumą.

Paklausus keletos mokinių, savanoriavusių šiame renginyje, ką jie mano apie „Pyragų dieną“, atsakydavo, jog yra labai malonu prisidėti prie geradarystės, kuri yra viena iš mokyklos vertybių. Taip pat prisiminė kaip gera bendrauti su kitais ir kartu daryti gerus darbus.

Veiksmas, turėjęs vykti per dvi ,,didžiąsias” pertraukas, tęsėsi iki 15 val. Nors akcijos metu buvo ,,alkanų” akimirkų, kai savanorių buvo daugiau nei pirkėjų, jas pakeisdavo mokinių antplūdžiai. Pirmo aukšto koridoriuje žibėjo viltingos mokinių, mokytojų ir kitų bendruomenės narių akys, sklandė gardžių pyragų kvapas, primenantis apie artėjančias didžiąsias metų šventes. Vieni paaukojo, kiti nusišypsodami palinkėjo sekmės surinkti kuo daugiau aukų.

Tradicinė pyragų diena ir šiemet tapo kalėdiniu stebuklu, atnešančiu šilumą, tarpusavio meilę bei pagarbą silpnesniam. Už atmosferą esame dėkingi visai bendruomenei bei dienos rengėjams ir padėjėjams. Ypač tėveliams, savanoriams padėjusiems ryte ir visiems, prisidėjusiems savo kepiniais.

 

Teksto autorius Ignas Zalieckas, IIIb kl.

Fotografas Justas Žygintas Mikulėnas, IIIb kl.
Kitos naujienos


04-12

2018

Gruodžio 6 dieną, ketvirtadienį, 7 val. 15 min. kviečiame į Advento Šv. Mišias žvakių šviesoje, Šv. Kazimiero bažnyčioje.

 

04-12

2018

Kiekvieną rudenį tradiciškai grupė gimnazijos pirmųjų ir aštuntų klasių moksleivių  išvyksta į Vokietiją – taip kiekvienais mokslo metais prasideda Vilniaus jėzuitų gimnazijos ir Bonos Šv. Aloyzo jėzuitų kolegijos mainų programa. Rudenį mes važiuojame į Boną, o pavasarį laukiame vokiečių moksleivių Lietuvoje.   Prieš vykdami į Vokietijoje internetinėje erdvėje užmezgėme kontaktus su mūsų partneriais. Kai kurie spėjo ir susidraugauti, tad nekantriai laukėme susitikimo.

04-12

2018

Vilniaus jėzuitų gimnazijai reikalingas lietuvių kalbos mokytojas.

28-11

2018

Gruodžio 5d. (trečiadienį)  minėsime pyragų dieną. Kviečiame visus  prisijungti prie šios akcijos įgyvendinimo. Jūsų atnešti pyragai bus pardavinėjami  pertraukų metu, o už juos surinktos lėšos bus skirtos Pal. kun. Mykolo Sopočkos hospiso vaikų skyriaus statybai. Nelikime abejingi!

19-11

2018

Prieš mėnesį pradėjo bibliotekoje veikti Mobis (Mokyklų bibliotekų informacinė sistema). Tai reiškia, kad knygos išduodamos, grąžinamos kompiuteriu per sistemą. Ateityje prie sistemos galima bus prisijungti visiems norintiems, paėmusieji galės matyti paimtas knygas, grąžinimo terminus, ieškoti knygų kataloge, užsisakyti knygų. Naujoje bibliotekoje stovės savitarnos įrengimai.