Pranešimai

Vilniaus jėzuitų gimnazijoje pradedamas vykdyti Erasmus + projektas

Erasmus + KA2 projektas Problemų analize grįsto (paremto) Soft CLIL metodo taikymas rusų ir vokiečių kalbų pamokose.

2018-1-SK01-KA201-046316

Vilniaus jėzuitų gimnazija pradeda vykdyti Erasmus+ projektą Problemorientierter Soft CLIL Ansatz für nichtenglischen FS-Unterricht (angl. Problem oriented Soft CLIL approach for LOTE).

Trijų metų trukmės Erasmus + projektas - tai strateginė mokyklų partnerystė bendradarbiavimo inovacijų ir dalijimosi gerąja patirtimi tikslais, kurioje dalyvauja 3 universitetai (Švento Kirilo ir Metodo universitetas, Slovakija (koordinatorius), Vilniaus universitetas, Univerza v Mariboru, Slovėnija) 2 Lietuvos gimnazijos (Vilniaus Gabijos gimnazija, VJG), 2 Slovakijos gimnazijos, 1 Slovėnijos gimnazija ir 2 Austrijos gimnazijos.

Erasmus+ KA2 projektai yra paremti novatoriškų ugdymo(si) metodų, skatina dalyvių kūrybiškumą, motyvaciją, įgytų įgūdžių plėtojimą, bei sėkmingą integraciją socialiniame ir profesiniame kontekste. Projektas finansuojamas Europos Sąjungos lėšomis.

Projekto veiklos orientuotos į inovatyvių ir efektyvių dalyko ir kalbos mokymo(si) metodų kūrimą ir taikymą, kur pagrindinis dėmesys skiriamas problemų analize paremtu mokymui(si) ir integruotam dalyko ir kalbos (CLIL) mokymui(si), kai į matematikos, geografijos ir biologijos mokomuosius dalykus integruojamos šiuo metu itin aktualios temos tvarusis turizmas ir taikomoji matematika (finansinis raštingumas). Projekto kalbos – vokiečių ir rusų.

Galutinis šio trijų metų trukmės veiklos rezultatas – tvariojo turizmo ir taikomosios matematikos vokiečių ir rusų kalbomis moduliai 2 gimnazijos klasėms ir gairės modulių kūrimui problemų analize paremtu mokymu(si) integruojant dalyką ir kalbą.

Projekto metu sukurti mokymo(si) moduliai ir gairės bus viešai paskelbti projekto dalyvių internetiniuose puslapiuose ir prieinami visiems besidomintiems.

Išsamią informaciją apie projektą ir projekto partnerius galima rasti adresu

https://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/projects/eplus-project-details/#project/2018-1-SK01-KA201-046316
Kitos naujienos


16-01

2019

Gruodžio 22-ą dieną vykusiame Nacionaliniame Debatų Čempionate gimnazijai atstovavo rekordinis penkių komandų skaičius! Gimnazinių klasių moksleiviai debatavo apie Europos Sąjungą, istorinę atmintį ir mažumų integraciją. Sveikinimai VJG D komandai, kuri iš 47-ių komandų tapo ketvirta geriausia komanda ir rungsis dėl šių metų čempionės titulo pavasarį vyksiančiame finaliniame etape! 

15-01

2019

Brangūs Tėveliai, Mokytojai ir kt. Darbuotojai,

Naujais 2019 Viešpaties metais ir vėl kviečiame visus kartu švęsti Eucharistiją, kaip broliai ir seserys susirinkime bendrystėje su savo maldomis, padėkomis ir troškimais. Labai laukiame visų Šv. Mišiose trečiadienįsausio 16 d., 18 val.  gimnazijos koplyčioje.

15-01

2019

Š. m. kovo 10–13 dienomis gimnazija organizuoja edukacinę-pažintinę mokinių ir mokytojų išvyką į Europos branduolinių mokslinių tyrimų organizaciją (toliau – CERN) Ženevoje. 

11-01

2019

Šv.Jonų bendruomenė organizuoja Alfa kursus.

11-01

2019

Sausio 10 dienos popietę į Didžiąją salę rinkosi gimnazijos skaitovai. Vertinimo komisija, kurią sudarė kino ir teatro aktorė Dalia Michelevičiūtė, LMTA docentė Ramunė Balevičiūtė bei Vilniaus jėzuitų gimnazijos alumnas, LMTA studentas Motiejus Ivanauskas, išrinko geriausiai pasirodžiusius moksleivius.

5–8 klasių geriausiais skaitovais pripažinti: