Pranešimai

DAAD stipendija Mėtai Kvedaravičiūtei

Esu Mėta Kvedaravičiūtė, Vilniaus jėzuitų gimnazijos abiturientė. Kaip ir daugelis mano bendraamžių, daug galvojau apie ateities studijas, jų galimybes. Kiekvienas mes turime savo tikslų, lūkesčių ir baimių (ypač, jei norimos studijos vyksta kitoje valstybėje, mano atveju – Vokietijoje). Laimei, turiu žmonių, kurie skatina stengtis ir siekti savo tikslų, kad ir kokie tolimi ir nesuvokiami jie būtų. Vienas tokių – kandidatuoti DAAD stipendijai, padengiančiai visas studijų Vokietijoje išlaidas. Esu labai dėkinga savo auklėtojai ir vokiečių kalbos mokytojai, kurios skatino bandyti. Taip pat dėkoju savo istorijos mokytojai ir mokyklos direktorei bei visai administracijai, kad palaikė procese ir leido mano svajonei išsipildyti. Gauti tokią stipendiją yra neįtikėtina. Prieš metus net nebūčiau išdrįsusi apie tokią galimybę pasvajoti. Tačiau, kai labai nori ir stengiesi, viskas yra įmanoma. Ši stipendija suteikia man galimybę mokytis istoriją ir psichologiją Vokietijos universitete. Džiaugiuosi, kad galėsiu mokytis universitete, alsuojančiame istorija. Jau dabar nekantriai laukiu rudens. Laukiu to laiko, kai sutiksiu naujus žmones, vaikščiosiu senomis miesto gatvelėmis ir galėsiu mokytis iš geriausių, o vėliau pati dalinsiuosi tuo, ką išmokau.

Vokietijoje lankiausi ne vieną kartą ir kiekvienas iš jų buvo unikalus, todėl tikiu, kad ši nepaprasta mokslo kelionė taip pat bus įsimintina ir svarbi. Taip, turiu baimių ir abejonių, juk išsikraustyti iš namų į visai naują pasaulį nėra lengva, bet noras pažinti ir siekti daugiau nugali baimes.

Esu be galo dėkinga Vokietijos Užsienio reikalų ministerijai, DAAD organizacijai ir Centrinei švietimo agentūrai (ZfA) už galimybę praplėsti horizontą, kuri atsivėrė įveikus griežtas atrankas tikint savimi, jaučiant aplinkos palaikymą ir nepaliaujamai siekiant savo tikslo.

 Jūsų dėka mano svajonė tapo realybe!

 
Kitos naujienos


16-05

2020

2020 m. gegužės 20 d. tradiciškai trečią mėnesio trečiadienį VJG tėvų sielovados grupė kviečia švęsti šv. mišias, tik šį kartą jos bus saugiai organizuojamos šv. Jonų bažnyčioje  18 val. 

Daugiau...

09-04

2020

Mieli kandidatai (būsimieji penktokai bei būsimieji pirmokai (devintokai) ir jų tėveliai (globėjai, rūpintojai)),

skelbiami atnaujinti priėmimo tvarkos aprašai. Testai bus vykdomi:

* Stojantiesiems į I (9)-ąsias klases:  gegužės  23 d. 10 val. (tik nuotoliniu būdu).

* Stojantiesiems į 5-ąsias klases: birželio 6 d. 10 val. (sprendimas dėl būdo bus priimtas iki birželio 1 d.)

Prašome atidžiai susipažinti su atnaujintais dokumentais
Priėmimo komisija

06-04

2020

Mokiniams skiriamos atostogos balandžio 10–17 d.
Balandžio 10–17 d. gimnazija nedirba (užrakinta).
Raštinė informaciją teikia tik nuotoliniu būdu balandžio 14–17 d. nuo 8 iki 13 val. el. p.: admin@vjg.lttel. (8 5) 2615436; buhalterijai rašyti el.p.: bu@vjg.lt

13-03

2020

Skelbiame direktoriaus įsakymą Dėl ugdymo proceso pamokų forma stabdymo ir organizavimo virtualiai.

12-03

2020

Vilniaus jėzuitų gimnazija steigėjo sprendimu stabdo ugdymą pamokų forma nuo kovo 13 d. iki kovo 27 d.   Kovo 13 d. – savarankiško mokymosi diena namuose. Tėvai turi užtikrinti tinkamas mokinių savarankiško darbo namuose sąlygas bei padėti suplanuoti savarankiško mokymosi laiką.

Dėl ugdymosi proceso formų ir būdų nuo kovo 16 iki kovo 27 d. skelbsime gavę tikslią informaciją iš Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos.

Informacija apie VBE ir įskaitas IV klasių mokiniams bus pateikta atskirai, kai ją pateiks Nacionalinė švietimo agentūra.

Kovo 13 d. nuo 7.00 iki 15.00 val. mokiniai ar jų tėvai turi galimybę pasiimti visus daiktus iš spintelių palikdami jas tuščias ir atrakintas. 

Administracija