Renginiai

Gegužės 16 d. VJG bendruomenės sporto šventė!

Š.m. gegužės 16 d. (šeštadienį) Vilniau jėzuitų gimnazijos stovyklavietėje (Guopste) vyks VJG bendruomenės sporto šventė. Kviečiame dalyvauti visus mokinius, jų tėvelius, šeimos narius, alumnus, mokytojus ir gimnazijos darbuotojus.

Programa:
9:00–10:00 atvykimas, registracija
10:15 sporto varžybų pradžia
15:00 numatoma šventės pabaiga

Programoje:
•    krepšins 3x3
•    futbolas 6x6
•    tinklinis 6x6
•    kvadratas 10x10
•    linksmosios estafetės 
•    1 km kroso bėgimas
•    šachmatai
•    lobio paieška
•    stalo tenisas

Daugiau informacijos apie rungtis ir išankstinė registracija bus paskelbta netrukus.

Organizatoriai prašo savanoriškos pagalbos. Jeigu galėtumėte padėti teisėjauti varžybose, prašome parašyti el. paštu saulius.cininas@gmail.com

Daugiau informacijos suteiks kūno kultūros mokytojas 
Saulius Cininas, saulius.cininas@gmail.com
8 650 73 298

Pridedame keletą nuotraukų iš pernai metų sporto šventės kroso varžybų. Laukiame atvykstant ir šįmet!
Kitos naujienos


24-03

2015

Šią savaitę gimnazijoje vyksta Gamtos mokslų savaitės renginiai! Renginių sąrašas ..

14-12

2014

Gruodžio 5 dieną gimnazijoje vyko šeštųjų klasių konkursas „Gimtojo krašto grožis“. Mokiniai daug laiko jam ruošėsi: dar rudenį šeštokai keliavo po Lietuvos etnografines sritis, taip pat atliko projektinį darbą -  turėjo surinkti informaciją,  ją pateikti, sugalvoti žemėlapius ir juose nurodyti, kur...

19-03

2014

Jaukų kovo 14-osios vakarą, skambant gitaros, smuiko ir fortepijono garsams, į VJG Didžiąją salę rinkosi paramos-labdaros renginio „Iš širdies į širdį“ dalyviai. Vakaro vedėjai kvietė atverti širdis siekiant bendro kilnaus tikslo – kurti gimnazijos mokinių gerovę. Renginio metu kiekvienas turėjo galimybę pasimėgauti rėmėjų vaišėmis, pasidalinti mintimis, įspūdžiais, įžvalgomis bei įsigyti norimą aukcionui paaukotą meno kūrinį ar vertingą daiktą. 

10-02

2014

Artėjančios Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga vasario 11 d. per 7-tą pamoką vyko šeštų klasių mokinių susitikimas su istoriku dr. Manvydu Vitkūnu, kuris įdomiai pasakojo apie Lietuvos vėliavos istoriją. Mokiniai sužinojo atsakymus į daugelį klausimų, pavyzdžiui: „Kokios buvo ir kaip atrodė pirmosios Europos ir Lietuvos vėliavos? Kas, kodėl ir kada pasiūlė trispalvę vėliavą kaip valstybės ženklą? Kokia vėliava yra vadinama Lietuvos istorine vėliava, kuriuos laikus ji mena ir kada bei kur  ji iškeliama?“ ir kt.  Svečias  taip pat žavėjosi mokinių sumanumu ir istorijos žiniomis.

09-02

2014

Gimnazijos Didžiojoje salėje atidaryta K. Driskiaus paroda „Išsaugota tiesa: Lietuvos partizanų Vytauto apygardos Lokio rinktinės dokumentai ir fotografijos, 1944–1958“. Stenduose patalpintos fotografijos, organizaciniai ir veiklos dokumentai, partizanų laiškai, represinių struktūrų dokumentai. Paroda skirta vasario 16-osios minėjimui gimnazijoje veiks iki vasario 17 d.