Renginiai

Švęskime jubiliejinę gimnazijos dieną kartu!

Kovo 4 d. gimnazijos bendruomenė ieškos atsakymo į klausimą: kiek iš tikrųjų galiu, nors manau, kad negaliu? Toks klausimas todėl, nes... 

Šv. Kazimieras – Lietuvos jaunimo globėjas (taip pat esame šv. Kazimiero bažnyčios „įsčiose“, todėl pagrįstai gimnazijos diena sutampa su jo gimimo dangui diena). XV a. Europos karaliaus sūnaus gyvenimas buvo trumpas, bet visavertis, intensyvus ir mobilus. Puikus debatininkas (keliomis užsienio kalbomis), patarinėjęs tėvui karaliui Kazimierui, įgijęs finansinio raštingumo ir verslumo įgūdžių, atviras sakyti tiesą ir laužyti pelėsiais pakvipusį dvaro etiketą, jautrus išgirsti ir atliepti socialinės atskirties paribio žmones, sočiai skyręs laiko maldai, kad išgirstų ne tik save, bet klausytųsi ir kito. Paveiktas to meto pandemijos – džiovos. Nuo 13 metų įtrauktas į valdymo reikalus savo gyvenimo pavyzdžiu laužė barjerus atsakydamas į klausimą: kiek iš tikrųjų galiu, nors manau, kad negaliu? 

Kiekvienas asmuo (mama, tėtis, vaikas, mokinys, tam tikros profesijos atstovas, - tiesiog žmogus) išgyvena egzistencinių nuopuolių ir pakilimų ribines situacijas. Jų įveika ir patirtis žmogų padaro kasdienybės herojumi. Ypač dabar, kai pandemija savaip žaidžia mūsų egzistencijos šachmatų partiją.

Šią dieną virtualioje gimnazijoje mokiniai sulauks tėvelių, alumnų ir svečių, kurie pasidalins savo patirtimis tema: kaip negaliu virsta galiu. Susitikimai skirti gimnazijos mokiniams ir mokytojams.

 

Bendruomenės narius, norinčius kartu pasidžiaugti švente, kviečiame rytą pradėti bendra dėkojimo malda už 25 atkurtosios gimnazijos metus. 9 val. Šv. Mišių tiesioginė transliacija iš šv. Kazimiero bažnyčios čia: https://youtu.be/LPbtcVBd-8Y 

Vakare kviečiame užsiplikyti mėgstamos arbatos, atsipjauti skaniausio torto gabaliuką ir stebėti koncertą Vivat karantinas No. 2. Tiesioginė koncerto transliacija 18 val. čia: https://www.facebook.com/VJGTMP 

 

Įrodykime, kad ir virtualiai galime pajusti bendruomeniškumą.  

Tai mūsų šių dienų galiu!

GIMNAZIJOS DIENA: Kaip negaliu virsta galiu
Kitos naujienos


18-12

2020

Gruodžio 18 d. bendruomeniškumo šventę švęsime per atstumą, bet kartu!

Kiekviena klasė susitinka per MS Teams, o 16 val. visą bendruomenę kviečiame prisijungti prie tiesioginės VJG bendruomenės Šv. Mišių transliacijos:
https://youtu.be/rHC12qOw7uM

05-05

2015

Š.m. gegužės 16 d. (šeštadienį) Vilniau jėzuitų gimnazijos stovyklavietėje (Guopste) vyks VJG bendruomenės sporto šventė. Kviečiame dalyvauti visus mokinius, jų tėvelius, šeimos narius, alumnus, mokytojus ir gimnazijos darbuotojus.
Programa...

24-03

2015

Šią savaitę gimnazijoje vyksta Gamtos mokslų savaitės renginiai! Renginių sąrašas ..

14-12

2014

Gruodžio 5 dieną gimnazijoje vyko šeštųjų klasių konkursas „Gimtojo krašto grožis“. Mokiniai daug laiko jam ruošėsi: dar rudenį šeštokai keliavo po Lietuvos etnografines sritis, taip pat atliko projektinį darbą -  turėjo surinkti informaciją,  ją pateikti, sugalvoti žemėlapius ir juose nurodyti, kur...

19-03

2014

Jaukų kovo 14-osios vakarą, skambant gitaros, smuiko ir fortepijono garsams, į VJG Didžiąją salę rinkosi paramos-labdaros renginio „Iš širdies į širdį“ dalyviai. Vakaro vedėjai kvietė atverti širdis siekiant bendro kilnaus tikslo – kurti gimnazijos mokinių gerovę. Renginio metu kiekvienas turėjo galimybę pasimėgauti rėmėjų vaišėmis, pasidalinti mintimis, įspūdžiais, įžvalgomis bei įsigyti norimą aukcionui paaukotą meno kūrinį ar vertingą daiktą.