Svarbu

Tęsiamas pasiruošimas jubiliejinių metų koncertams!

VILNIAUS JĖZUITŲ KOLEGIJAI – 445
VILNIAUS JĖZUITŲ GIMNAZIJAI – 20
 
2015 m. spalio 1 d., ketvirtadienį 18 val. gimnazijos Didžiojoje salėje tradiciniu koncertu „VIVAT CLASSICA“ bus paminėta Tarptautinė muzikos diena ir tęsiamas pasiruošimas Vilniaus jėzuitų kolegijos įkūrimo 445 metų ir Vilniaus jėzuitų gimnazijos atkūrimo 20 metų sukakčių šventiniam koncertui, kuris numatomas lapkričio 20 d., penktadienį Kongresų rūmuose. 
 
Koncerte „VIVAT CLASSICA“ kviečiame dalyvauti Vilniaus jėzuitų gimnazijos mokinius, kurie mokosi Vilniaus muzikos mokyklose, studijose arba privačiai ir groja įvairiais muzikos instrumentais, dainuoja. Garso stiprinimo aparatūra ir mechaniniai įrašai (akompanavimui) šiame koncerte nebus naudojami.
 
Prašome iki š.m. rugsėjo 15 d. užpildyti koncerto dalyvio anketą (jas turi muzikos mokytojai). Koncertinių programų perklausa vyks rugsėjo 24, 25 dienomis (ketvirtadienį ir penktadienį), nuo 14 iki 16 val. muzikos kabinete (su muzikos mokytojais turės būti sutarta konkreti diena ir valanda).
 
Gimnazijos jubiliejinio koncerto programa bus sudaroma iš mūsų mokyklos meno kolektyvų – folkloro, klasikinės gitaros, choreografijos, teatro, choro, solistų dainininkų ir instrumentalistų, muzikuojančių šeimų numerių. Taip pat stengsimės, kad atsispindėtų iškilių kompozitorių jubiliejų (M. K.Čiurlionis – 140, J. S.Bachas – 330, G. F.Hendelis – 330, M. K.Oginskis – 250), Lietuvos etnografinių regionų metų ir kitos aktualios temos. 
 
Tęsime akademiškai santūrių, bet kontrastingų ir dinamiškų ankstesnių jubiliejinių koncertų programų tradicijas, sieksime lietuvių ir kitų kraštų autorių muzikos balanso.
Sutelkime gražiausias mintis, kūrybiškiausias širdis, brandžiausius darbus mūsų gimnazijos jubiliejinių metų įprasminimui. 
 
Muzikos mokytojai
2015-09-02Kitos naujienos


29-06

2015

Vilniaus jėzuitų gimnazijai nuo 2015 m. rugsėjo 1 d. reikalingi mokytojai:
biologijos (8 kontaktinės valandos),
dailės (8 kontaktinės valandos),
anglų kalbos (23 kontaktinės valandos) ir
vokiečių kalbos (13 kontaktinių valandų).

25-06

2015

Gimnazija atrakinta 8.00–16.00 (nuo rugpjūčio 17 d. iki 18 val.)

Administracija dirba:
Birželio 25 d. – liepos 24 d. ....

12-05

2015

2015 m. spalio 1 d., ketvirtadienį 18 val. gimnazijos Didžiojoje salėje tradiciniu koncertu „VIVAT CLASSICA“ bus paminėta Tarptautinė muzikos diena ir tęsiamas pasiruošimas Vilniaus jėzuitų kolegijos įkūrimo 445 metų ir Vilniaus jėzuitų gimnazijos atkūrimo 20 metų sukakčių šventiniam koncertui, kuris numatomas lapkričio 20 d., penktadienį Kongresų rūmuose...

28-11

2014

Lapkričio 20 d. Vilniaus universitete vyko socialinės partnerystės forumas „Pedagogų rengimas universitete ateities Lietuvai“, skirtas aptarti visų socialinių dalininkų lūkesčius, keliamus ateities pedagogams, apibrėžti universitetų vaidmenį juos rengiant ir inicijuoti diskusiją, skirtą pedagogų rengimo paradigmos kaitai Lietuvos aukštajame moksle...

27-10

2014

Per mokinių atostogas administracija dirbs:

Spalio 27–28 d. 9.00–16.00 val.
Spalio 29–30 d. 9.00–13.00 val.
Spalio 31 d. administracija nedirbs