Gegužės 25, birželio 1 ir 8 nedirbsime! Gegužės 28, 29 ir 31 d. pakeistas darbo laikas

Mokomųjų dalykų skaitmeniniai ištekliai

ANGLŲ K.

 1. Wyzant. Pateikiama anglų k. teorijos santrauka iš įvairių skyrių su galimybe testų pagalba užtvirtinti žinias.
 2. Hippocampus.org  Šiame tinklapyje surinkti mokomieji video iš įvairių platformų, labai platus temų pasirinkimas.
 3. Scribens.  Patikrina anglišką tekstą, pažymi klaidas, pasiūlo sinonimų. Taip pat nurodo neaiškiai suformuluotus sakinius bei apskaičiuoja apytikslį skaitymo ir kalbėjimo laiką.
 4. Studyandexam.com. Taisyklės iš laikų, active ir passive voice bei reported speech.  

BIOLOGIJA

 1. Wyzant. Pateikiama teorijos santrauka iš įvairių biologijos dalyko skyrių su galimybe testų pagalba užtvirtinti žinias.
 2. Thought.co. Neilgi moksliniai straipsniai, kuriuose pateikiama įdomesnės, nevadovėlinės medžiagos. Platforma tinkama norintiems pasidomėti kokia nors sritimi papildomai.
 3. HippoCampus.org. Šiame tinklapyje surinkti mokomieji video iš įvairių platformų, labai platus temų pasirinkimas. 
 4. Freesciencelessons. Pateikiami video, kuriuose glaustai išaiškinamos įvairios temos.
 5. Kurzgesagt – In a Nutshell. Šiuose video pateikiam įdomesnės informacijos (ne tik iš biologijos). Čia daugiau papildoma informacija norintiems daugiau pasidomėti. (Pavadinimas vokiškas, tačiau video anglų kalba).
 6. TopTenz. Pateikiami įvairūs rekordai ir įdomesni faktai apie gyvūnų pasaulį.
 7. CrashCourse. Video serijos, kuriose nuosekliai išnagrinėjami mokomieji dalykai, šiuo atveju biologija. Viskas labai aiškiai ir plačiai išaiškinama.
 8. Ck-12. Teorijos santrauka, plačiai aptariamos įvairios temos, didelis jų pasirinkimas, taip pat galima rasti ir video.

CHEMIJA

 1. Wyzant. Pateikiama teorijos santrauka iš įvairių chemijos dalyko skyrių.
 2. Thought.Co. Neilgi moksliniai straipsniai, kuriuose pateikiama įdomesnės, nevadovėlinės medžiagos. Platforma tinkama norintiems pasidomėti kokia nors sritimi papildomai.
 3. HippoCampus.org. Šiame tinklapyje surinkti mokomieji video iš įvairių platformų, labai platus temų pasirinkimas.
 4. Khan Academy. Puikus tinklapis, kuriame pateikiami mokomieji video iš įvairių temų. Viskas labai aiškiai išaiškinama, todėl puikiai tinkama tiems, kuriems sunkiai sekasi suprasti kokią nors temą. Prie kai kurių yra ir teorijos santrauka bei trumpi testukai.
 5. Freesciencelessons. Pateikiami video, kuriuose glaustai išaiškinamos įvairios temos.
 6. Homeschool Scientist. Pateikiami aprašymai paprastų eksperimentų, kuriuos galima atlikti ir namuose.
 7. Science notes.  Trumpi straipsneliai apie įvairius cheminius elementus ir kitus chemijos objektus. Taip pat pateikiama įdomesnės informacijos apie įvairius cheminius reiškinius.
 8. Ck-12. Teorijos santrauka, plačiai aptariamos įvairios temos, didelis jų pasirinkimas, taip pat galima rasti ir video.
 9. ChemSpider.Cheminių struktūrų, elementų, chemijos  literatūros ir kt. išteklių paieška.

MENAI

 1. LearnFromMasters. Video, kuriuose sudėti įvairių dailininkų darbai.  
 2. TopTenz.  Pateikiami įvairūs rekordai ir įdomesni faktai apie dailininkus ir jų darbus.
 3. Thinksheet. Pateikiami straipsniai, kuriuose aptariami įvairių dailininkų darbai.
 4. MyDrawingTips. Trumpi video, kuriuose moko piešti įvairius objektus.
 5. EmmyKalia. Video, kuriuose nufilmuotas piešimo procesas.  Taip pat yra ir video su paaiškinimais ir pamokymais.
 6. Vilniausgalerija. Pateikiami įvairių meno krypčių apibūdinimai, žymiausi menininkų darbai.  
 7. Star Arts. Dokumentiniai filmai apie menininkus.
 8.  Rijksmuseum – Nyderlandų nacionalinis meno ir istorijos muziejus. Galima susikurti savo galeriją, visus meno kūrinius galima parisisiųsti aukštos rezoliucijos. Kūriniai žymimi Public domain ženklu, tampa viešo naudojimo, laisvai prieinami visuomenei, o jų panaudos neriboja autorių teisės.

EKONOMIKA

 1. CrashCourse. Video serijos, kuriose nuosekliai išnagrinėjami mokomieji dalykai. Viskas labai aiškiai ir plačiai išaiškinama.
 2. EconomicsExplained . Video, kuriuose aptariami įvairūs ekonominiai klausimai.
 3. The Economic Detective. Radijo laidų įrašai, kuriuose aptariami ekonominiai klausimai.  
 4. The Economist.  Straipsniai, kuriuose aptariamos šiomis dienomis aktualios temos.
 5. Khanac Ademy. Puikus tinklapis, kuriame pateikiami mokomieji video iš įvairių temų. Viskas labai aiškiai išaiškinama, todėl puikiai tinkama tiems, kuriems sunkiai sekasi suprasti kokią nors temą. Prie kai kurių yra ir teorijos santrauka bei trumpi testukai.
 6. Ck - 12. Teorijos santrauka, plačiai aptariamos įvairios temos, didelis jų pasirinkimas, taip pat galima rasti ir su tema susijusių video.

FILOSOFIJA

 1. Philosophy Vibe — kanalas, kurį, ko gero, būtų galima vadinti „Filosofijos įvadu“ video formatu!
 2. Philosophy tube — sakoma, kad filosofija negali aukoti savo turinio dėl patrauklios masėms formos. Na, populiariu stiliumi šiai merginai tikrai pavyksta pritraukti sekėjų, o ar pavyks atpažinti turinį patraukliame stiliuje?
 3. School of Life – žmonių tarpusavio santykiai, Vakarų filosofija, savidisciplina... sunku būtų rasti socialinių mokslų temą, kuria šis kanalas dar neįkėlė nuotaikingo filmuko, praplečiančio požiūrį ir lavinančio kritinį mąstymą.
 4. Philosophy Quotes Every Day – manote, kad Lietuvoje dar per mažai paplitę Laimės sausainukai? Gal ir taip, bet ši programėlė, kasdien Jums pristatanti kurio nors filosofo citatą, gali tapti šiokia tokia (tebūnie, angliška) alternatyva.
 5. Ck-12. Teorijos santrauka, plačiai aptariamos įvairios temos, didelis jų pasirinkimas, taip pat galima rasti ir su tema susijusių video.
 6. Carneades.org. Video, kuriuose aptariamos įvairios filosofinės idėjos.  
 7. CrashCourse.  Video serijos, kuriose nuosekliai išnagrinėjami mokomieji dalykai. Viskas labai aiškiai ir plačiai aptariama.

FIZIKA

 1. Wyzant. Pateikiama teorijos santrauka iš įvairių skyrių.
 2. Thought.Co. Neilgi moksliniai straipsniai, kuriuose pateikiama įdomesnės, nevadovėlinės medžiagos. Čia tinkama norintiems pasidomėti kokia nors sritimi papildomai.
 3. Hippocampus.org. Šiame tinklapyje surinkti mokomieji video iš įvairių platformų, labai platus temų pasirinkimas. 
 4. Khanac Ademy. Puikus tinklapis, kuriame pateikiami mokomieji video iš įvairių temų. Viskas labai aiškiai išaiškinama, todėl puikiai tinkama tiems, kuriems sunkiai sekasi suprasti kokią nors temą. Prie kai kurių yra ir teorijos santrauka bei trumpi testukai.
 5. Ted-Ed. Trumpi video, kuriuose pateikiama įdomios informacijos. Temų spektras platus, tarp jų galima rasti ir tinkamų fizikai. Galima rasti tiek mokykliniam kursui priklausančios informacijos, tiek papildomos, norintiems daugiau pasidomėti.
 6. Freesciencelessons. Pateikiami video, kuriuose glaustai išaiškinamos įvairios temos.
 7. Kurzgesagt – In a Nutshell. Šiuose video pateikiam įdomesnės informacijos iš įvairių temų. Čia papildoma informacija norintiems daugiau pasidomėti tam tikra sritimi. (Pavadinimas vokiškas, tačiau video anglų kalba).
 8. PBS Space Time. Moksliniai video apie kosmosą (astronomija, astrofiziką, reliatyvumo teorija).
 9. RealLifeLore. Trumpi video įvairiomis, ne tik fizikos, temomis. Prie fizikos  labiausiai tiktų video apie kosmosą.
 10. ScienceTime. Moksliniai video, daugiausia orientuota į  dirbtinį intelektą, kosmologiją, astrofiziką.
 11. CrashCourse. Video serijos, kuriose nuosekliai išnagrinėjami mokomieji dalykai. Viskas labai aiškiai ir plačiai išaiškinama. 
 12. Ck-12. Teorijos santrauka, plačiai aptariamos įvairios temos, didelis jų pasirinkimas, taip pat galima rasti ir video bei uždavinių pavyzdžius su sprendimais.

GEOGRAFIJA

 1. Ck-12. Teorijos santrauka, plačiai aptariamos įvairios temos, didelis jų pasirinkimas, taip pat galima rasti ir su tema susijusių video.
 2. NationalGeographic. Straipsniai apie įvairius geografinius reiškinius. Pateikiama daug teorijos su nuotraukomis vizualizacijai.
 3. NationalGeographic  (video). Dokumentiniai video apie įvairias vietoves, reiškinius, gyvūnus.
 4. Seterra. Patogu mokytis žemėlapius. Rašo pavadinimą, o mokinys paspaudžia ant atitinkamo objekto.
 5. AtlasPro. Neilgi video įvairiomis geografinėmis temomis, galima rasti tiek vadovėlinės, tiek papildomos informacijos, temos plačiai aptariamos.
 6. RealLifeLore. Trumpi video, kuriuose aptariami keistesni klausimai.

INFORMATIKA

 1. w3schools.com Nuosekliai mokoma tinklapių programavimo.
 2. howstuffworks. Patarimai, kaip susitvarkyti su tam tikromis su kompiuteriu susijusiomis problemomis. Paaiškinimai kaip tam tikros programos veikia.  
 3. Edudose . Teorija, kompiuterių vystymasis ir pagrindinės sudedamosios dalys.
 4. Programmingwithmosh. Video, kuriuose mokoma programavimo JAVA ir Python programavimo kalbomis.
 5. Freecodecamp. Nemokami programavimo kursai, nuosekliai mokoma, kaip programuoti (tinkama ir pradedantiesiems).

ISTORIJA

 1. Ko tyli istorikai? Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto Naujosios istorijos katedros tinklalaidė (podcast‘as), kuriame fakulteto dėstytojai kalba ir analizuoja aktualias istorijos, istorinės atminties ar kultūros paveldo temomis.
 2. Wyzant. Pateikiamos biografijos, daugiausia orientuota į Amerikos istoriją.
 3. Hippocampus. Šiame tinklapyje surinkti mokomieji video iš įvairių platformų, labai platus temų pasirinkimas.
 4. Ted-Ed. Trumpi video, kuriuose pateikiama įdomios informacijos. Temų spektras platus, tarp jų galima rasti ir tinkamų istorijai. Galima rasti tiek mokykliniam kursui priklausančios informacijos, tiek papildomos, norintiems daugiau pasidomėti.
 5. TopTenz. Pateikiami įvairūs rekordai ir įdomesni faktai iš pasaulio istorijos.
 6. CrashCourse. Video serijos, kuriose nuosekliai išnagrinėjami mokomieji dalykai. Viskas labai aiškiai ir plačiai išaiškinama. Yra video serija apie pasaulio istoriją (world history) ir apie Europos istoriją ( european history).
 7. Ck-12. Teorijos santrauka, plačiai aptariamos įvairios temos, didelis jų pasirinkimas, taip pat galima rasti ir su tema susijusių video.
 8. Biography. Trumpos istorinių figūrų biografijos.
 9. Khan Academy. Puikus tinklapis, kuriame pateikiami mokomieji video iš įvairių temų. Viskas labai aiškiai išaiškinama, todėl puikiai tinkama tiems, kuriems sunkiai sekasi suprasti kokią nors temą. Prie kai kurių yra ir teorijos santrauka bei trumpi testukai.
 10. E-Partizanų archyvas. Čia skelbiami suskaitmeninti įvairiose Lietuvos atminties institucijose bei privačiose kolekcijose saugomi Lietuvos partizanų dokumentai (rašytiniai ir vaizdo).
 11. LYA vaizdai. Lietuvos ypatingojo archyvo saugomų Sovietinio laikotarpio vaizdo ir garso dokumentų kolekcija.
 12. VU Skaitmeninės kolekcijos. Tūkstančiai spausdintų ir rankraštinių tekstų, žemėlapių, meno objektų vaizdų iš Vilniaus universiteto bibliotekos kultūros ir mokslo paveldo rinkinių laisvai prieinami bibliotekos skaitmeninių kolekcijų svetainėje. Kolekcijai suteiktas viešos prieigos statusas.

KATALIKŲ TIKYBA

 1. AscensionPresents — Amerikietiška charizma pačia geriausia savo forma, užpildyta gilaus turinio, liečiančio esminius klausimus, tokius kaip: blogis Dievo sukurtame gerame pasaulyje, romantiniai santykiai, pašaukimas, svarbiausių gyvenime sprendimų priėmimas. To paties turinio youtube kanalas.
 2. Churchpop.com — lengvo turinio spalvingas krikščioniškas naujienų ir dokumentinių straipsnių puslapis anglų kalba.
 3. Wanderlight — vaikams skirtas katalikiškas video žaidimas, kuriame, vykdydami užduotis, mažieji žaidėjai galės vienu šūviu nušauti du zuikius: mokytis anglų kalbos ir susipažinti su katalikybe.
 4. Laudate – mobilioji programėlė tiems, kas nori sutalpinti aštuonias maldaknyges, šventųjų biografijas ir Šventojo Rašto ištrauką dienos įkvėpimui savo kišenėje.
 5. VAJC. Pažinti, augti, tikėti — lietuviška mobilioji programėlė, kurioje galima rasti dienos skaitinį iš Šventojo Rašto su Popiežiaus komentaro audio įrašu lietuviškai, katalikiškų renginių jaunimui Vilniuje ir aplink kalendorių, viktoriną, keletą maldų ir naudingų nuorodų sąrašą.
 6. WorldonFire. Video paskaitos, kuriose vyskupas kalba įvairiomis religinėmis temomis.  
 7. BibleProject. Aptariamos įvairios Šventojo Rašto knygos, patarimai, kaip įsigilinti į Bibliją.
 8. Biblehub Biblijos laiko juosta, surašyti įvykiai ir apytikslis laikas, kada jie įvyko. Taip pat yra nuoroda į atitinkamą Biblijos vietą.
 9. The Bible Timeline. Biblijos laiko juosta, daugiausia orientuota į Biblijos veikėjus. Paspaudus ant vardo parodo, pateikia aprašymą bei, kuriose Biblijos vietose asmuo minimas.
 10. Biblija. lt. Nemokamai galima skaityti  elektroninę Bibliją lietuvių kalba.

LIETUVIŲ K.

 1. Rašyk.lt.  Literatūrinė svetainė, skirta visiems, mėgstantiems rašyti, skaityti bei vertinti. Čia rasite rašytojų biografijas, knygų recenzijas, informaciją apie literatūrinius konkursus ir renginius.
 2. Perskaitymai: pokalbiai apie knygas. pokalbių apie literatūrą: podkasto vedėjai kalbins knygų vertėjus, rašytojus, kitus su literatūra susijusius žmones, kalbės apie vertingiausias išleistas knygas, aptars svarbiausius literatūrinius įvykius.
 3. Antologija. Klasikinės lietuvių literatūros portalas. Portalas papildytas dalies kūrinių .pdf, .epub bei .mobi formatais, pritaikytais skaityti elektroninėmis knygų skaityklėmis. Kūrinių sąrašas nuolat papildomas.
 4. Tekstai. Šiuolaikinės lietuvių literatūros antologija.
 5. MKP.Emokykla. Literatūros kūriniai 5-6 klasėms.
 6. Mokovas. Viskas, ko reikia mokantis lietuvių k. mokykloje
 7. Šiuolaikinės lietuvių literatūros klasika. Epochos kolekciją sudaro šie šiuolaikinės lietuvių literatūros klasikos kūriniai parengti net penkiais leidybiniais formatais (EPUB, MobiPocket, PDF, HTML ir TXT).
 8. LKI. Lietuvių kalbos instituto skaitmeniniai ištekliai mokyklai (nuo žodynų iki tekstynų nuorodų).
 9. Skaitymo metai. Vaikams skirtoje svetainėje skelbiamos vaikų literatūros naujienos, skalbiami rekomenduojamų knygų sąrašai, publikuojama vaikų kūryba.

MATEMATIKA

 1. Wyzant.  Pateikiama teorijos santrauka iš įvairių skyrių.
 2. Hippocampus.org. Šiame tinklapyje surinkti mokomieji video iš įvairių platformų, labai platus temų pasirinkimas.
 3. Khan Academy. Puikus tinklapis, kuriame pateikiami mokomieji video iš įvairių temų. Viskas labai aiškiai išaiškinama, todėl puikiai tinkama tiems, kuriems sunkiai sekasi suprasti kokią nors temą. Prie kai kurių yra ir teorijos santrauka bei trumpi testukai.
 4. HEGARTYMATHS. Video, kuriuose išaiškinama matematikos teorija. Galima rasti tiek algebros, tiek geometrijos temų.  
 5. Desmos.  Braižo funkcijų grafikus, viename lange gali nubraižyti daugiau nei vieną grafiką.
 6. TheMathPage. Pateikiama teorija su pavyzdžiais, o šalia ir klausimai su atsakymais, kad būtų galima pasitikrinti kaip išmokai. Yra informacijos tinkamos įvairaus amžiaus mokiniams.
 7. FreeMathWorksheets. Nemokami testai su atsakymais iš įvairių temų norintiems pasipraktikuoti.
 8. Edudose. Pateikiama teorija ir testai iš įvairių temų, norintiems pasipraktikuoti. Pateikiama informacija aktualiausia jaunesnio amžiaus mokiniams.
 9. Ck-12.Teorijos santrauka, plačiai aptariamos įvairios temos, didelis jų pasirinkimas, taip pat galima rasti ir video bei uždavinių pavyzdžius su sprendimais.

MUZIKA

 1. TopTenz.  Pateikiami įvairūs rekordai ir įdomesni faktai apie muzikantus, kompozitorius ir jų darbus.
 2. Britannica. Muzikos istorija. Aptariama muzika bei kaip muziką suprato žmonės gyvenantys įvairiais laikotarpiais. Muzikos teorijos.
 3. ClassicalNerd. Video, kuriuose pateikiamos kompozitorių biografijos, aptariami kūriniai. Pateikiama muzikos istorija ir teorija, aptariami žanrai.  
 4. HALIDONMUSIC. Video, kuriuose surinkti įvairių kompozitorių geriausi kūriniai.
 5. Britannica (biografijos). Kompozitorių biografijos.

RETORIKA

 1. Britannica. Aptariama, kas buvo būdinga įvairių laikotarpių retorikai,  retorikos elementai.
 2. Stanford Encyclopedia of philosophy. Aptariamos Aristotelio veikale ‚,Retorika” išdėstomos idėjos. 
 3. Lumenlearning. Aptariami retorikos, savęs pristatymo ir komunikavimo elementai.
 4. Washington University Jurisprudence Review. Aptariama Aristotelio retorikos teorija.
 5. THENATUREOFWRITING. Retorikos teorija, patarimai, kaip įtikinti, ko nedaryti.
 6. Bilingua. Patarimai kaip aiškiau ir suprantamiau kalbėti.
 7. Charismaoncomand – pradedančiajam ir trokštančiam žinių; pažengusiam ir norinčiam jų pagilimo ar jau prityrusiam kalbėtojui, kuriam pakanka priminimo: šis youtube kanalas pravers kiekvienam, pasirengusiam tobulinti savo viešojo kalbėjimo ar derybinius įgūdžius.
 8. Toastmasters International - teorija perskaičius knygą apie viešąjį kalbėjimą, praktika kasdien 5 minutes šlifuojant savo manieras prieš veidrodį... Kas dar gali padėti tapti kalbėtoju, prikaustančiu auditorijos dėmesį nuo pirmojo sakinio? Profesionalų ir čempionų pavyzdžiai! Mokytis iš jų patarimų ar analizuoti kalbas kviečiame Tarptautinio tostų sakytojų čempionato kanale.
 9. Virtualių diskusijų erdvė. globali, nemokama, mokymuisi sukurta platforma, skirta konstruktyviai, argumentais paremtai diskusijai internetu. Puiki priemonė gimnazijų mokytojams ar moksleiviai, norintiems savarankiškai tobulinti savo argumentavimą.
 10. Debatingmatters — naudingi patarimai, kaip galima debatus perkelti į nuotolinę erdvę, pilotinis debatų video, keleto debatų medžiaga argumentams... Trumpai tariant, tai — puikus puslapis, ieškantiems, nuo ko atsispirti norint pradėti užsiimti debatais!
 11. Pasaulinis mokyklų debatų čempionatas — trokštantiems ne tik mokytis iš pačių geriausiųjų, bet ir įvertinti galimybę varžytis tarp geriausiųjų. Sekite naujienas, stebėkite kasmetinį čempionatą internetu ar net burkite Lietuvos delegaciją — 2012—aisiais Lietuva tapo šių varžybų čempione. Gal atėjo metas pakartoti scenarijų?

ŠOKIAI

 1. DanceFacts. Aprašoma šokių istorija ir įvairūs stiliai.
 2. Wikidancesport. Aprašomi įvairūs šokių tipai, pateikiami profesionalių šokėjų pasirodymų įrašai. Žymių šokėjų biografijos.
 3. DanceSportTotal. Profesionalių šokėjų pasirodymų įrašai.
 4. MihranTV. Hiphopo, gatvės šokių pamokos.
 5. 375 Dance Studio. Sportinių šokių pamokos.

TEATRAS

 1. CrashCourse. Video serijos, kuriose nuosekliai išnagrinėjama teatro istorija. Viskas labai aiškiai ir plačiai išaiškinama.
 2. History world. Straipsnis apie teatro istoriją ir vystymąsi.  
 3. LRT Mediateka. Spektaklių įrašai.  
 4. The Genard Method. Patarimai kaip įveikti scenos baimę.
 5. WikiHow. Patarimai kaip kalbėti garsiau ir suprantamiau. 

TECHNOLOGIJOS

 1. NASA.  Straipsniai apie naujausius Nasa atradimus, misijas ir technologijas.
 2. CrashCourse. Video serijose nuosekliai išnagrinėjamas inžinerijos kursas. Viskas labai aiškiai ir plačiai aptariama.
 3. HobbyLobby. Rankdarbių pamokos, nėrimas, siuvimas ir daug kitų.
 4. Sheep&Stitch. Mezgimo pamokos.
 5. So Sew Easy. Nemokamos iškarpos siuvimui bei aprašai, kaip ką nors pasiūti.
 6. Made to Sew. Siuvimo pamokos pradedantiesiems.

VOKIEČIŲ KALBA

 1. Virtualus vokiečių kalbos žodynas. Kas galėtų geriau paaiškinti vokiečių kalbos gramatiką (pavyzdžiui, su kokiu artikeliu vartojamas Jums reikalingas daiktavardis) negu patys vokiečiai?
 2. Easy German. Kaip patys vokiečiai kalba kasdienybėje? Tiek angliškais, tiek vokiškais titrais papildyti video padės ne tik plėsti žodyną, bet ir lavinti skaitymo bei klausymo įgūdžius!
 3. Vorlesser.net. Daug laiko praleidžiate keliaudami viešuoju transportu? Galbūt ne tiek ryte prablaškantis kaip Ramstein‘ai, bet mąstymą bei kūrybiškumą lavinantis būdas mokytis kalbos — vokiškų audio knygų klausymas.
 4. Deutsche Welle. Kaip suderinti norą domėtis šių dienų aktualijomis su vokiečių kalba? Klausytis arba žiūrėti Deutsche Welle tiesioginės transliacijos!
 5. Pirmasis Vokietijos kanalas (ARD). O kaip suderinti vokiečių kalbą su aistra serialams ir filmams? ARD leis pamatyti, kad vokiškas kinas nesudeda tik iš Komisaro Rekso ir Kobros 11!

VJG