Gegužės 25, birželio 1 ir 8 nedirbsime! Gegužės 28, 29 ir 31 d. pakeistas darbo laikas

Emocinio raštingumo skaitmeniniai ištekliai

  1. Pagalba sau. Informacija apie emocinę sveikatą ir psichologinę pagalbą.
  2. Bendrakeleiviai. Saviugdos centro unikalumas – psichologinės ir dvasinės pagalbos derinimo metodas. Grupių dalyviai gauna ne tik profesionalių psichologų, bet, esant poreikiui, patyrusių dvasininkų bei asmeninių palydėtojų paramą.
  3. Tinklalaidė “Ai, viskas gerai...”. Pokalbiai tylia tema – apie psichinę mūsų sveikatą. Apie tas būsenas, kai atsakome "ai, viskas gerai...", nors gerai nebūna. Tinklalaidėje kalbama su srities ekspertais, sunkumus patyrusiais ir jų artimaisiais. Tam, kad pažintume save ir padėtume sau.
  4. Tinklalaidė “Mamos be dramos”. Pokalbiai padės jums ieškoti patikrintų receptų: kaip išvengti dramos tarpusavio santykiuose, kaip būti maloniu IR tvirtu, kaip patirti kuo daugiau lengvumo bei džiaugsmo tėvystėje.
  5. TheSchoolofLife Trumpi video, kuriuose analizuojamos įvairios psichologinės, psichoterapinės temos.
  6. Atsipūsk (Android). Programėlė „Atsipūsk“ – tai dėmesingumo praktikų ir meditacijų rinkinys, kuris tau padės įveikti stresą, sušvelnins nemalonius emocinius išgyvenimus ar net fizinį diskomfortą bei skausmą.
  7. Smart Study Plan. Programėlė prioritetams susidėlioti. Motyvacija mokytis dingsta, nes dažnai pasimetame tarp daugybės užduočių ir darbų. Dėl to kenčia ir rezultatai. Siekiant pagerinti mokymosi kokybę svarbu susikurti mokymosi grafiką ir jo laikytis.
  8. White Noise Generator (Android).  Maloniai mokymosi aplinkai sukurti, geriems mokymosi rezultatams pasiekti dažnai vien tik grafiko laikymasis nepadeda. Besimokant svarbu ir susikaupti, o kartais tai padaryti – labai sunki užduotis. Susikoncentruoti jums padės „White Noise Generator“ programėlė.
  9. Forest (Android ir iOS). Programėlė dėmesiui išlaikyti. Dar viena problema, su kuria susiduriama besimokant – nuolatinis socialinių tinklų tikrinimas. Šis įprotis ypatingai išblaško dėmesį ir trukdo pasiekti užsibrėžtus rezultatus. Programėlės veikimo principas paprastas – jūs pasodinate medį ir jis auga tol, kol nepradedate naudotis kitomis mobiliomis aplikacijomis.

VJG