Kviečiame į seminarą SVEIKAME KŪNE – SVEIKA SIELA

Lojoteka ir Šeimos ir asmens saviugdos centras „Bendrakeleiviai“ rugsėjo 13 d. 18:00 kviečia į rudenį žengti paruošus ne tik protus, bet ir kūnus!
Kviečiame sudalyvauti seminare-paskaitoje „Sveikame kūne – sveika siela. Ar / kaip judesys man padeda?“ su Gintare Motiekaitiene.
Kas Jūsų laukia?
„Esu Gintarė Motiekaitienė. Jau daugiau nei dešimt metų vedu Body Control Pilates užsiėmimus. Iš pradžių pradėjau lankyti pati, o paskui jie taip „užkabino“, kad tapau instruktore.
Apie septynerius metus šiuos užsiėmimus vedu Lojotekos kaimynystėje ŠASC „Bendrakeleiviai“. Ši vieta man labai brangi – tiek dėl čia įgytų asmeninių patirčių, tiek dėl čia susirenkančių savo kūno puoselėtojų, trokštančių judėti. Vesdama užsiėmimus pastebėjau, kad judėdami ir sutelkdami dėmesį į kūną ne tik pailsime, bet ir, atlaisvinę susidariusius raumenų šarvus, prisiliečiame prie vidinių išgyvenimų, užrakintų kūno saugyklose. Net ir nejučiomis su laisvėjančiu kūnu, kinta ir žmogaus gyvenimas, jo kokybė.
Norėčiau, kad mūsų susitikimas būtų atvira paskaita – pokalbis apie sveikatą, judesį ir jo naudą; skausmą ir jo žinutę mums; apie šiuo metu taip dažnai minimus perdegimą, pervargimą ir lėtinį nuovargį. Pasidalinčiau specialistų rekomendacijomis, savo įgytomis įžvalgomis bei labai norėčiau, kad ir paskaitos dalyviai įsitrauktų bei pasidalintų savo patirtimi.“