Senjorų bendrystės vakaras | Vakarų ciklas „Senjorai senjorams“!

Kovo 5 d., 16:30 val. Lojotekoje vyks antrasis bendrystės vakarų ciklo „Senjorai senjorams“ susitikimas! Kviečiame!
 
🔹Pirmoje vakaro dalyje leisimės į ekskursiją Lojotekos bibliotekos saugyklose. Čia Lietuvos jėzuitų bibliotekos fondo kuratorė Lilijana Marcinkevičiūtė plačiau pristatys unikalią Lietuvos jėzuitų sukauptą knygų kolekciją.
Ekskursijos metu pakviesime ir į vienos knygos parodą! Unikalus ir vertingas parodos eksponatas – 1768 metų Stanislovo Rostovskio pirmoji Lietuvos jėzuitų istorijos dalis (Litvanicarum Societatis Jesu historiarum provincialium), apimanti jėzuitų veiklos šimtmetį (1564–1664). Rostovskio parašyta istorija buvo vienintelis tokio pobūdžio darbas Lietuvoje, kitos vienuolijos tokiu leidiniu pasigirti negalėjo. Ekskursijos metu susipažinsime ne tik su egzemplioriaus istorija, bet ir su knygos leidybos, struktūros, puošybos elementais.
 
🔹Antroje vakaro dalyje Jūsų lauks susitikimas-pokalbis su lektore, šeimų konsultante Nijole Kukuraitiene. Vakaro tema „Gilesnis savęs pažinimas“. Nijolė Kukuraitienė, dvylikos anūkų močiutė, šiuo metu ir toliau vedanti sužadėtinių užsiėmimus bei dviejų šeimų grupes, pakvies atsigręžti į save. Tai itin svarbu ir naudinga rūpinantis santykiais su artimaisiais.
 
🟥 Renginys nemokamas. Kviečiame dalintis su tais, kam renginys galėtų būti aktualus.
 
Renginio metu gali būti fotografuojama ir filmuojama. Nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti naudojami renginio viešinimui socialiniuose tinkluose, internetinėse svetainėse, spaudoje ir kt.
 
senjorų renginys nr. 2 1

VJG