Savitarna

Bibliotekos 1-ame ir 2-ame aukšte rasite savitarnos įrenginius, kuriais naudodamiesi galėsite paprastai ir greitai pasiskolinti ar grąžinti bibliotekos leidinius. 

  • priėję prie įrenginio pasirinkite kokį veiksmą norite atlikti: paimti ar grąžinti leidinį ar pažiūrėti savo paskyros informaciją;
  • nuskaitykite skaitytojo pažymėjimą laikydami jį 45 laipsnių kampu po raudonai šviečiančiu spinduliu brūkšniniu kodu į viršų;
  • dėkite knygas ant įrenginio ir patvirtinkite veiksmą spausdami mygtuką „atlikta“;

Visais savitarnos įrenginiais galite atsispausdinti išduoties ar grąžinimo veiksmą patvirtinantį kvitą bei peržiūrėti asmeninę informaciją apie jau paimtas knygas.  Savitarnos įrenginių informacija pateikiama lietuviųanglųlenkų vokiečių kalbomis.

IMG 5911

 

Kaip rasti leidinį, kurį norite pasiimti?

Knygą surasti galite pagal šifrą – unikalų kiekvienos knygos numerį, kuris žymi jos vietą bibliotekos lentynoje. Knygos šifrą galite rasite Elektroniniame kataloge.

Šifras

Jeigu elektroniniame kataloge knygos nepavyksta rasti, kreipkitės į bibliotekos darbuotoją. Bendrosios knygų išdėstymo taisyklės bibliotekoje: 1 aukšte ieškokite grožinės užsienio ir lietuvių autorių literatūros, religijos, teologijos, filosofijos ir psichologijos knygų; 2 aukšte įsikūrusi visa likusi dalykinė literatūra (istorija, matematika, geografija, fizika ir t.t.). 

VJG