Senjorų bendrystės vakaras „Pažink Lojoteką!”

Vasario 6 d. 16:30 kviečiame į pirmąjį senjorų bendrystės vakarą „Pažink Lojoteką!”. Tai pirmasis bendrystės vakarų ciklo „Senjorai senjorams“ susitikimas, kurio metu papasakosime apie Lojoteką, kas esame ir ką veikiame, supažindinsime su savanorystės galimybėmis jėzuitų bendruomenėje. Trumpai pristatysime „Senjorai senjorams“ renginių ciklo idėją.
Vakaro programa:
▪️16:30 Ekskursija po Lojoteką – papasakosime apie mūsų edukacinį medijų centrą, kokias veiklas siūlome ir kokiu metu galite naudotis centro paslaugomis. Supažindinsime su savanorystės galimybėmis Lojotekoje ir Vilniaus jėzuitų gimnazijoje.
▪️17:30 Vokalinio ansamblio CoCoMI koncertas.
Vokalinis ansamblis CoCoMI susikūrė 2021 m. Ansamblyje įvairaus žanro dainos atliekamos a-cappella. Tai kolektyvas, kuriame moterys susiburia po darbų muzikuoti drauge, pajusti ansambliavimo meną, bei leisti laiką bendraminčių apsuptyje. Kolektyvui vadovauja profesionali dainininkė Rūta Švipaitė.
▪️18:00 Kviesime pasivaišinti arbata ir sausainiais, pabendrauti, susipažinti ir prisijaukinti Lojoteką.
🟥 Renginys nemokamas. Jei pažįstate senjorą, kuriam galėtų būti aktuali ši informacija būtinai su juo pasidalinkite!
Renginio metu gali būti fotografuojama ir filmuojama. Nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti naudojami renginio viešinimui socialiniuose tinkluose, internetinėse svetainėse, spaudoje ir kt.
 
senjorų renginys 1

VJG