Lojotekos knygų klubo antrasis susitikimas | Susan Cain „Saldus liūdesys“

Lojoteka kviečia prisijungti į knygų klubą!
🟡2024 m. sausio 30 d. 17:30 kviečiame į antrąjį Lojotekos knygų klubo susitikimą. Pirmajame susitikime gvildenę meilės klausimą, antrajame pažvelgsime į liūdesį. Šiam susitikimui kviečiame skaityti Susan Cain „Saldus liūdesys: kaip liūdesys ir ilgesys suteikia mums pilnatvę“.
Knygų klubo moderatorė - Lojotekos bibliotekininkė - Karolina Nadzeikaitė.
Susan Cain savo knygoje kalba apie ypatingą melancholijos galią, kurią įvaldę galime pakeisti požiūrį į kūrybiškumą, tėvystę, meilę ar net mirtį. Autorė siūlo naujai pažvelgti į liūdesį – gali būti, kad šis jausmas suteikia išskirtinius įrankius gyventi empatišką, kūrybišką ir šviesų gyvenimą.
Daugelį metų analizavusi šį klausimą, tirdama įvairių laikmečių menininkų, rašytojų ir filosofų biografijas, atlikusi įvairius tyrimus, Susan Cain padarė išvadą, jog giluminis liūdesys nėra tik trumpalaikė emocija, kaip esame pratę manyti. Tai – tyli, bet galinga jėga ir tam tikra būties forma, kurioje slypi asmens autentiškumas ir stiprybės.
📘Lojotekos knygų klubas - tai negrožinės literatūros klubas, kviečiantis plėsti literatūrinį akiratį.
Renginio metu gali būti fotografuojama ir filmuojama. Nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti naudojami renginio viešinimui socialiniuose tinkluose, internetinėse svetainėse, spaudoje ir kt.
 
KNYGŲ KLUBAS nr. 2
 
 

VJG