Knygos „Žiedas ir priesaika. Vestuvės bažnyčioje“ pristatymas

Kovo 19 d., 18 val. kviečiame į Gabrielės Gailiūtės-Bernotienės knygos „Žiedas ir priesaika. Vestuvės bažnyčioje“ pristatymą Lojotekoje.

Kalbėsis: knygos autorė, humanitarinių mokslų daktarė, vertėja ir kultūrinės bei katalikiškos žiniasklaidos bendradarbė Gabrielė Gailiūtė-Bernotienė ir publicistas, radijo ir televizijos laidų vedėjas, Vilniaus politikos analizės instituto Medijų ir demokratijos programos vadovas Donatas Puslys.
 
Vestuvės mūsų kultūroje yra viena iš situacijų, kai į bažnyčią susirenka žmonės, kurie ten paprastai nesilanko. Dar daugiau – žmonės, įprastai beveik neturintys santykio su Bažnyčia, nutarę tuoktis, dažnai supranta, kad jiems vis dėlto reikalingas ir Santuokos sakramentas. Būtent tokiems žmonėms ši knyga.
Knyga gali padėti apsispręsti ar apskritai porai reikia tuoktis bažnyčioje, taip pat rasite atsakymus į daug su santuokos sakramento šventimu susijusių klausimų: kokių dokumentų reikia, kaip bendrauti su kunigu ir pagaliau kas ta „auka pagal išgales”.
 
Renginio metu gali būti fotografuojama ir filmuojama. Nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti naudojami renginio viešinimui socialiniuose tinkluose, internetinėse svetainėse, spaudoje ir kt.
 
Knygos pristatymas žiedas ir priesaikb n a 1

VJG