Lojotekos knygų klubo trečiasis susitikimas | Danutė Gailienė „Ką jie mums padarė“

Lojoteka kviečia prisijungti į knygų klubą!
 
🟡Kovo 26 d. 17:30 kviečiame į trečiąjį Lojotekos knygų klubo susitikimą. Šiam susitikimui kviečiame skaityti Danutės Gailienės knygą „Ką jie mums padarė. Lietuvos gyvenimas traumų psichologijos žvilgsniu“.
Knygų klubo moderatorės - Lojotekos bibliotekininkė Karolina Nadzeikaitė bei vertėja ir redaktorė Vaida Jankūnaitė.
Profesorė Danutė Gailienė labiausiai žinoma dėl darbų savižudybių ir psichologinių sutrikimų tyrimų srityje, bet mokslininkė nagrinėja ir platesnes problemas – ne tik pavienių žmonių, bet visos visuomenės patirtas ir tebepatiriamas traumas. Būtent kolektyvinės traumos analizei skirta jos knyga „Ką jie mums padarė. Lietuvos gyvenimas traumų psichologijos žvilgsniu“. Pirmą kartą išleista 2008 m., knyga skaitytojų pageidavimu perleidžiama antrą kartą.
Kaip traumas vertina šiuolaikiniai sveikatos mokslai, ar žmones veikia traumuojanti praeitis, kur jų stiprybės šaltiniai, kas padeda nepalūžti, kokių padarinių traumos sukelia visuomenės atminčiai ir net dabartiniam gyvenimui, kodėl mums svarbu apie tai kalbėtis. Šie ir kiti klausimai keliami ir nagrinėjami knygoje „Ką jie mums padarė“.
 
📘Lojotekos knygų klubas - tai negrožinės literatūros klubas, kviečiantis plėsti literatūrinį akiratį.
Renginio metu gali būti fotografuojama ir filmuojama. Nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti naudojami renginio viešinimui socialiniuose tinkluose, internetinėse svetainėse, spaudoje ir kt.
 
KNYGŲ KLUBAS nr. 3 1

VJG