Fotografijos parodos „Kelias2“ pristatymas Lojotekoje

🟠Kovo 27 d. (trečiadienį) 18:00 kviečiame į fotografijos parodos „Kelias2“ pristatymą Lojotekoje (šv. Kazimiero g. 8, Vilnius). Parodoje „Kelias 2“ išvysite ne mums įprastus meno kūrinius, o nuteistų jaunuolių veidus ir žvilgsnius, užfiksuotus Kauno kalėjime.

🔸Pristatyme parodos sumanytojos Alvija Dabregienė – atviro jaunimo centro „Gerumo rankos“ vadovė ir Akvilė Minčinkaitė – jaunimo sielovados programos MAGIS koordinatorė Lietuvoje pakvies pokalbiui apie vieną iš socialiai pažeidžiamų visuomenės grupių – nepilnamečius nuteistuosius, atliekančius realią laisvės atėmimo bausmę.
Didžiosios savaitės trečiadienį dera kalbėti apie „nematomą“ (arba nenorimą matyti) nuteistųjų pusę. Parodos kuratorės dalinsis ir savo patirtimi, kaip ir kodėl atsidūrė šiame paribyje, pakvies „susipažinti“ su nuteistaisiais jaunuoliais per jų gyvenimo istorijas.

„Didžiausią akcentą norėtume skirti kviečiant „susipažinti“ su jaunuoliais, pristatant keletą gyvenimo istorijų, papasakoti, kodėl visgi jauni nuteistieji turėtų, mūsų nuomone, gauti antrą šansą iš mūsų, laisvėje gyvenančios visuomenės žmonių. Parodoje rasite penkių vaikinų istorijas, kurias tikrai kviesime perskaityti/išklausyti, pabandyti išgirsti širdimi. Esame atviros klausimams tiek dabar, tiek ir per renginį.“ Akvilė Minčinkaitė, jaunimo sielovados programos MAGIS koordinatorė Lietuvoje.

 

🔸Parodą galite apžiūrėti nuo kovo 16 d. iki balandžio 12 d. Lojotekos I-ajame aukšte ir Lojotekos galerijoje.

Renginio metu gali būti fotografuojama ir filmuojama. Nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti naudojami renginio viešinimui socialiniuose tinkluose, internetinėse svetainėse, spaudoje ir kt.

VJG