Paslaugos

Erdvių nuoma renginiams

Fotografavimas ir filmavimas

Ekskursijos

 

Erdvių nuoma renginiams

Kviečiame atrasti išskirtines Lojotekos erdves, kuriose gali vykti jūsų organizuojami renginiai, susitikimai bei kitos veiklos.

Kokio tipo renginiai gali būti vykdomi Lojotekoje?

Lojotekoje gali būti organizuojami vieši ir atviri visuomenei arba uždaro tipo skirti gimnazijos ir jėzuitų bendruomenei ir privatūs renginiai. Lojotekoje organizuojami renginiai turi atitikti Lojotekos misiją, viziją ir vertybes bei nustatytas veiklos kryptis. renginiams vykdyti Lojotekos patalpos gali būti nuomojamos, kai jos laikinai nereikalingos Lojotekos funkcijoms vykdyti. Patalpos nuomojamos pagal galiojantį Lojotekos patalpų trumpalaikės nuomos tvarkos aprašą. Patalpos  renginiams nuomojamos, jeigu renginio tematika susijusi su kultūros, švietimo, jėzuitų ugdymo, mokslo sritimi; renginio tematika susijusi su inovacijomis; nuomininkas priklauso kūrybos sektoriui; nuomininkas yra žinių kvartalo dalis; renginys skatina viešojo, privataus sektorių, užsienio atstovų bendradarbiavimą.

Kokie renginiai Lojotekoje neorganizuojami?

Lojotekoje neorganizuojami renginiai, kuriuose,  tikėtina, kad bus vykdoma teisės aktams prieštaraujanti veikla.  Lojotekoje taip pat nerengiami renginiai galintys pakenkti Lojotekos reputacijai; trukdantys kokybiškam Lojotekos tiesioginių paslaugų teikimui; privataus pobūdžio asmeninės šventės, jubiliejai, pobūviai, vestuvės ir pan.; esant abejonėms dėl Lojotekos materialinio turto saugumo; prieštaraujantys Lojotekos vertybėms.

Kokiu metu renginiai gali vykti Lojotekoje?

Renginiai gali būti organizuojami Lojotekos darbo metu (jeigu joje nevyksta iš anksto suplanuoti renginiai ar veiklos) ir po jo, bet ne vėliau nei iki 22 val., valstybinių  švenčių dienomis. Renginiai neorganizuojami sekmadieniais ir didžiųjų katalikiškų švenčių dienomis. Taikomas papildomas aptarnavimo mokestis po Lojotekos darbo valandų.

Daugiau informacijos apie Renginių organizavimo tvarką skaitykite čia: Lojotekoje organizuojamų renginių rengimo ir viešinimo tvarkos aprašas 

Jei organizuojate renginį ir ieškote tam tinkamos erdvės, kreipkitės el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. – suteiksime jus dominančią informaciją, suderinsime galimybę rezervuoti erdves. Taip pat galite užpildyti prašymą dėl renginio rengimo/patalpų nuomos Lojotekoje arba atsisiųsti formą čia: Prašymas dėl renginio rengimo/patalpų nuomos Lojotekoje.docx

Daugiau informacijos, kokias erdves Lojoteka siūlo, galite pažiūrėti Erdvės ir įkainiai.

 

Fotografavimas ir filmavimas

Lojoteka kviečia įgyvendinti savo audiovizualinius projektus mūsų erdvėse ir terasoje!

Ką reikia padaryti, kad galėtumėte filmuoti/fotografuoti Lojotekoje?

Fotografuoti ir (arba) filmuoti galima pateikus prašymą čia arba užpildytą prašymą (Prašymas.docx) atsiųsti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. likus ne mažiau nei  5 darbo  dienoms  iki  filmavimo  ar fotografavimo datos. Prašymo pateikimas būtinas tik tam tikrais atvejais. Paraiškos patvirtinamos per 2 darbo dienas. Prieš kreipiantis dėl filmavimo ir (arba) fotografavimo Lojotekoje prašome susipažinti su taisyklėmis.

Kas privalo užpildyti prašymą?

Prašymas būtinas fiziniams ir (ar) juridiniams asmenims, norintiems fotografuoti ir (arba) filmuoti  Lojotekos patalpose,  taip  pat Lojotekos  vidiniame  kiemelyje (terasos  zona) komerciniais,  reklamos, rinkodaros ir kitais neasmeniniais tikslais; fiziniams ir (ar) juridiniams asmenims, norintiems fotografuoti ir (arba) filmuoti  Lojotekos patalpose, su profesionalia įranga ar profesionalia fotografų ar kita  komanda  asmeniniais tikslais (asmeninės, studentų darbai ar panašaus  pobūdžio profesionalios fotosesijos).

Kam prašymo nereikia pildyti?

Fiziniams  ir  (ar)  juridiniams  asmenims  (žiniasklaidos  atstovams,  fotografams  ir  pan.), norintiems fotografuoti ir (arba) filmuoti Lojotekoje vykstančius atvirus renginius; fiziniams  asmenims  (turistams  ir  kitiems Lojotekos lankytojams),  darantiems  asmenukes (angl. selfie) mobiliaisiais įrenginiais.

Kokio turinio negalima filmuoti/fotografuoti Lojotekoje?

Vestuvės,  drabužių  kolekcijų,  aksesuarų  pristatymai  ir  kitos  pramoginio  pobūdžio  veiklos Lojotekos viduje ir kiemelyje (terasos zona) nefotografuojamos ir (arba) nefilmuojamos. Politinė reklama Lojotekos viduje ir kiemelyje nefotografuojama ir (arba) nefilmuojama.

Ar reikia mokėti už fotografavimą/filmavimą Lojotekoje?

Filmavimas ir (arba) fotografavimas apmokestinamas, priklausomai nuo fotografavimo ir (arba) filmavimo pobūdžio:

Fotografavimas Lojotekos erdvėse ir terasos zonoje

Nekomerciniais tikslais – nemokamai

Komerciniais tikslais

1 val. 40 Eur*

Filmavimas Lojotekos erdvėse ir terasos zonoje

Nekomerciniais tikslais – nemokamai

Komerciniais tikslais

1 val. – 80 eur

Komerciniais tikslais, didelio masto filmavimo darbai, dėl kurių reikalingi lankytojų judėjimo apribojimai

1 val. – 250 eur

* Jeigu norima fotografuoti tose Lojotekos patalpose, kurios bendrojo ugdymo mokymosi laikotarpiu skirtos Vilniaus jėzuitų gimnazijos bendruomenei naudoti (paprastai d. d. nuo 7:35 iki 17 val.) – papildomai taikomi Vilniaus jėzuitų gimnazijos patvirtinti trumpalaikės patalpų nuomos įkainiai.

 

Ekskursijos

Lojoteka kviečia skaitytojus ir smalsuolius susipažinti! Laukiame jūsų svečiuose, pasirengę aprodyti savo unikalias erdves nuo skaityklų iki audiovizualinio medijų centro. Kviečiame sužinoti jėzuitišką vietos istoriją, kaip atsiradome ir kokias paslaugas teikiame šiandien.

Ekskursijos trukmė apie 1 val. Ekskursijos vedamos organizuotoms iki 25 asmenų grupėms lietuvių, anglų kalbomis. Eksursija nemokama.

Organizuotoms grupėms ekskursijas vedame darbo dienomis ir kviečiame registruotis el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Lojoteka pasilieka teisę atšaukti numatytą ekskursiją dėl joje vykstančių renginių. Dėkojame už supratimą ir laukiame jūsų.

VJG