Video / foto studija

video foto

MĖGSTATE FOTOGRAFUOTI? FILMUOTI? KURTI SIUŽETUS? 

Video/foto studijoje galėsite išpildyti savo svajones naudodamiesi šiuolaikine technika: keturiais skirtingų spalvų fonais, vienuolika reguliuojamų šviestuvų, profesionaliu pilno/viso kadro fotoaparatu „Canon EOS 5D Mark IV“ su skirtingais objektyvais visiems atvejams, nešiojamu blyksčių komplektu bei trimis televizinėmis filmavimo kameromis. Studijoje esanti moderni transliavimo įranga leis pasidalinti jūsų audiovizualiniu turiniu internete gyvai.

Telpa. Iki 12 asmenų (optimalu 6 asmenys)

Vieta. Lojotekos rūsys (-1 aukštas)

Kas gali naudotis video/foto studija? VJG mokytojai, mokiniai, darbuotojai, jėzuitai. Video/foto studija kviečiame naudotis visus norinčius sukurti audiovizualinius kūrinius bendruomenei ar dalyvaujančius kūrybiniuose projektuose už VJG ribų,  išmokti naudotis filmavimo ir fotografavimo technika ar pagilinti vaizdo montavimo įgūdžius. Norinčius dirbti su jau turima medžiaga, kviečiame naudotis montažinės kompiuteriais, kuriuose įdiegta vaizdo redagavimo programinė įranga (pilnas Adobe Creative Cloud paketas). Video/foto studijos (montažinės) rezervacijos vykdomos ne vėliau kaip 24 val. iki apsilankymo. Norite pagilinti jau turimas žinias, ar išmokti naujų dalykų? Galite registruotis individualiai konsultacijai su medijų centro specialistu Vyteniu Gadliausku (nurodykite tikslo laukelyje).  

VJG alumnai studijuojantys audiovizualinio meno, muzikos, multimedijų programose nuo 2022 m. gruodžio 1 d. pateikę Lojotekos skaitytojo kortelę galės nemokamai naudotis audiovizualinių medijų centru mokymosi tikslais. Rezervacija alumnams el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Pastaba. Video/foto ir garso įrašų studijų erdvės ir technika VJG bendruomenės nariams nėra skolinama nemokamai, kai siekiama naudotis asmeniniais tikslais (pvz. privačioms šventėms, asmeniniams komerciniams projektams, kitos darbovietės poreikiams tenkinti ir t.t. ) Tokiu atveju technika ir erdvės nuomojamos įprasta tvarka. 

Daugiau vaizdo įrašų galite pažiūrėti mūsų YouTube kanale.

 

 

Užimtumas

 

Rezervuok erdvę

Prieš lankantis Audiovizualinių medijų centre privaloma susipažinti su Lojotekos audiovizualinių medijų centro saugaus darbo instruktažu

VJG