Garso įrašų studija

garso stud ger

DAINUOJATE? GROJATE MUZIKOS INSTRUMENTU(-AIS)? KURIATE MUZIKĄ, O GAL TINKLALAIDES? 

Tuomet Lojotekos garso studijoje pasijusite lyg namie. Jūsų laukia profesionalus elektrinis fortepijonas „Nord Piano 4“, „Schoeps“ ir „Neumann“ mikrofonai bei „RME“ ir „Genelec“ garso įranga. Su akustikų komanda įrengtoje garso studijoje galėsite išmokti įrašyti įvairius muzikinius instrumentus bei vokalą, įgarsinti renginius, koncertus, animacinius ir kino filmus, taip pat naudotis industrijos standartus atitinkančia garso apdorojimo programine ir aparatine įranga.

Telpa. Iki 12 asmenų (optimalu – 6)

Vieta. Lojotekos rūsys (-1 aukštas)

Kas gali naudotis garso įrašų studija? VJG mokytojai, mokiniai, darbuotojai, jėzuitai. Garso įrašų studija kviečiame naudotis visus norinčius sukurti ir/ar įrašyti audio kūrinius bendruomenei ar dalyvaujančius kūrybiniuose projektuose ir konkursuose už VJG ribų,  išmokti naudotis garso įrašymo technika ir/ar redagavimo programine įranga. Norinčius dirbti su jau turima medžiaga, kviečiame naudotis garso įrašų studijos kompiuteriais, kuriuose įdiegta garso redagavimo programinė įranga. Garso įrašų studijos rezervacijos vykdomos ne vėliau kaip 24 val. iki apsilankymo. Norite pagilinti jau turimas žinias, ar išmokti naujų dalykų? Galite registruotis individualiai konsultacijai su medijų centro specialistu Vyteniu Gadliausku (nurodykite tikslo laukelyje). 

VJG alumnai studijuojantys audiovizualinio meno, muzikos, multimedijų programose nuo 2022 m. gruodžio 1 d. pateikę Lojotekos skaitytojo kortelę galės nemokamai naudotis audiovizualinių medijų centru mokymosi tikslais. Rezervacija alumnams el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Pastaba. Video/foto ir garso įrašų studijų erdvės ir technika VJG bendruomenės nariams nėra skolinama nemokamai, kai siekiama naudotis asmeniniais tikslais (pvz. privačioms šventėms, asmeniniams komerciniams projektams, kitos darbovietės poreikiams tenkinti ir t.t. ) Tokiu atveju technika ir erdvės nuomojamos įprasta tvarka. 

Daugiau apie garso studijos techniką ir galimybes galite sužinoti mūsų Youtube kanale:

 

 

 

Įrangos sąrašas

 

Užimtumas

 

Rezervuok erdvę

Prieš lankantis Audiovizualinių medijų centre privaloma susipažinti su Lojotekos audiovizualinių medijų centro saugaus darbo instruktažu

VJG