Mokinių naujienos

Šventinis laikotarpis Vilniaus jėzuitų gimnazijoje

Praūžus didžiausioms metų šventėms, o 2022-iesiems tik spėjant įsibėgėti, mes - mokinių parlamento nariai - kviečiame jus susipažinti su svarbiausiais šventinių savaičių įvykiais gimnazijoje. Gruodžio mėnuo buvo kupinas spalvų ir įvairiausių Kalėdinių veiklų, praskaidrinusių dienas visiems Bendruomenės nariams!

Advento laikotarpiu MS Teams platformoje bei @tmp_vjg Instagram paskyroje kasdien dalinomės MTMP (mažojo mokinių parlamento) kurtomis užduotimis. Jų tikslas - Adventui suteikti prasmingumo, jaukumo bei bendruomeniškumo!

Gruodžio 3 d. MTMP Bendruomenės narius taip pat džiugino pasidalindami kruopščiai atrinktų Kalėdinių dainų grojaraščiu. Jį galite rasti Spotify ir Youtube platformose.

Gruodžio 9 d. po ilgos pertraukos į gimnaziją sugrįžo išsiilgtas filmų vakaras, kuris vyko Lojotekos pagrindinėje salėje. Į renginį buvo kviečiami visi gimnazijos mokiniai, norintys pažiūrėti klasikiniu tapusį kalėdinį filmą „Kaip Grinčas Kalėdas vogė“. Nuotraukos iš renginio.

Gruodžio 12 d. Šv. Kazimiero bažnyčioje visus susirinkusius žavėjo gimnazijos choras „Krantas“ koncerte Cantate Domino, kuris pažymėjo oficialią choro 25-ojo koncertinio sezono pradžią. Trumpos ištraukos galite pasiklausyti čia

Gruodžio 13–17 d. Lojotekoje intensyviai vyko kalėdinių atvirukų dirbtuvės, kurios buvo prieinamos visiems mokiniams. Pagaminti atvirukai džiugino tuos, kuriems labiausiai trūko šilumos šventiniu laikotarpiu – jie buvo perduoti į senelių namus Senevita!

Gruodžio 17-ąją gimnazija paminėjo itin šventiškai – su teminiu skalbadieniu bei kalėdine muzika pertraukų metu. Mokiniai galėjo balsuoti už klases, kalėdiškiausiai dėvinčias skalbadienio „uniformas”, ir taip išrinkti prizininkus! Dar kartą sveikiname IIIm, kuriai atiteko pirmoji vieta ir apsilankymas boulinge bei 7c ir pradinukus antrokus užėmusius antrąją ir trečiąją vietas! 

 Kaledinis nuotrauku konkursas 3c

 Kaledinis nuotrauku konkursas 7c

Kaledinis nuotrauku konkursas antrokeliai

Gruodžio 19 d. buvo išleistas pirmasis šių mokslo metų (o iš viso septintasis)  VJG LIVE epizodas. Šioje serijoje kalbinamas gimnazijos fizikos mokytojas bei ugdymo skyriaus vedėjas Antanas Dzimidavičius. Laidoje išgirsite negirdėtas istorijas iš mokyklos gyvenimo, netikėtus gyvenimo faktus bei visus atsakytus klausimus apie ,,drausmės mokytojo" profesiją. Kviečiame pasižiūrėti! 

Gruodžio 20 d. žymi VJG advento laikraščio premjerą! Mažasis mokinių parlamentas dar kartą nudžiugino bendruomenės narius savo kurtu laikraščiu, šįkart - apie Adventą! Skaitmeniniame leidinyje galima rasti dovanų idėjų, receptų, įdomių faktų, anekdotų ir dar daugiau! Būtinai paskaitykite!

Taip pat nuo gruodžio 20 d. iki pat Kalėdų  Vilniaus jėzuitų gimnazija ,,Facebook” puslapyje dalinosi muzikinių sveikinimų ciklu  “Skambančios VJG Kalėdos”. Net šešiose koncerto dalyse galėsite išgirsti skirtingų bendruomenės narių - moksleivių, mokytojų bei tėvų pasirodymus. Pasiklausykite!

Sausio 1 d. VJG mokinių parlamento „Youtube“ paskyroje įvyko dar nematyto projekto - „Kalėdinės virtuvėlės“ premjera! Nuotaikingame epizode, dėl geriausių kulinarų titulo grūmėsi bendros mokytojų ir parlamento narių komandos ir sveikino žiūrovus su praėjusiomis gražiausiomis metų šventėmis. Kviečiame prisiminti jaukią Kalėdų atmosferą su šia laida!

TMP sveikina jus su Naujais Metais, linki jaukios likusios žiemos bei produktyvaus darbo sugrįžus į mokslus po atostogų! Linkėjimai <3