Renginiai

Šokiai dienos centro gimtadienyje

Socialinės veiklos koordinatorė Miglė kartu su muzikos mokytoja Dovile, teatro mokytoja Vida bei 7-II kl. mokiniais dalyvavo neįgaliųjų dienos centro ,,Mes esame" gimtadienyje. Dainavo, grojo ir vedė žaidimus, į kuriuos gausiai įsitraukė centro bendruomenė. Po pasirodymo, centro lankytojai mokiniams įteikė savo pagamintų dovanų: nuostabių rankų darbo lesyklėlių ir keramikos dirbinių.

Mokytojai ir mokiniai išvyko pasikrovę pačiomis teigiamiausiomis emocijomis ir su dideliu dėkingumu dėl galimybės prisidėti prie tokios gražios šventės.

Dainuojame neįgaliųjų dienos centro gimtadienyje Grojame neįgaliųjų dienos centro gimtadienyje

 

5a klasės mokiniai šiandien susitiko su iliustratore Lina Itagaki. Ji papasakojo apie savo sukurtus komiksus, kurie pasakoja įvairias sudėtingas istorijas. Lina parodė kaip kuria komiksus, paaiškino, kaip ieško idėjų kurdama.

Ačiū literatūros pažinimo programai „Vaikų žemė“, kad surengė šią pamoką, kad apsilankė Lojotekoje, ir autorei už įdomų pasakojimą.

2022 06 15 Lina Itagaki 2

2022 06 15 Lina Itagaki 3

2022 06 15 Lina Itagaki 1

Renginys finansuotas Kultūros paso lėšomis.

Mokytojai Jūratė Vilčiauskaitė-Smelstorienė ir Paulius Narušis

Gegužės 23 d. gimnazijos ketvirtokai skambino paskutinį skambutį, sudalyvavo simbolinėje paskutinėje pamokoje, džiaugėsi pirmokų ir penktokų sveikinimais. Gimnazijos direktorė, įteikusi padėkas už ypatingus nuopelnus, visai 26-ajai kartai linkėjo „drąsos ir atvirumo priimti viską, kas laukia po Viešpaties Dangum.“

Šeštadienį edukaciniame medijų centre „Lojoteka“ vyko greitųjų šachmatų turnyras „VJG taurė-2022“. Turnyras buvo registruotas FIDE reitingų apskaičiavimui, todėl sėkmingai sužaidę gavo ar pakėlė pasaulinius reitingus.

Varžybose dalyvavo 20 žaidėjų: ne tik mokiniai, bet ir jų tėveliai, broliai...

Turnyras vyko labai atkakliai. Nei vienam šachmatininkui nepavyko išvengti pralaimėjimo. Po 5,5 taško surinko VJG 6 klasės mokinys Linas Matačiūnas ir mokinio Fausto tėvelis Giedrius Surplys. Pagal papildomus rodiklius nugalėtoju tapo Linas. Trečiają vietą užėmė 8 klasės mokinys Mantas Mikšys, surinkęs 5 taškus.

Geriausia tarp merginų tapo mokinio Roko mama Violeta Domarkienė su 4,5 taško. Pirmą kartą tokio lygio varžybose dalyvavęs svečias iš Ukrainos Yevhen Lukianenko iškovojo keletą gražių pergalių.

Sveikiname dalyvius ir nugalėtojus!

 

Už pagautas akimirkas dėkojame Karolinai Nadzeikaitei

Maldai sudėtos rankos. Photo by Jon Tyson on Unsplash

 

Galinčius ir norinčius kviečiame

kovo 2 dieną 7.15 val.

Šventoms Mišioms Šv. Kazimiero Bažnyčioje,

kurių metu maldose prisiminsime Ukrainos tautą

ir melsimės už taiką.

Maldai sudėtos rankos

Puslapis 1 iš 2