Pasiekimai

Norime pasidalinti šviežiomis naujienomis – siunčiame linkėjimus iš Latvijos, Daugpilio, kur dalyvavome tarptautiniame konkurse „International Contest for Young Singers of Christmas Songs“. Gruodžio mėn. konkurse pelnėme I-ąją vietą šiuolaikinio kalėdinio kūrinio kategorijoje, o sausio 8 d. vykome į I-ąsias vietas pelniusių laureatų Grand Prix konkursą. Po sėkmingo pasirodymo buvome įvertinti Grand Prix geriausio vaikų choro laimėjimu!

2023 01 09 Krantas 2023 01 09 Kranto laimejimas

Mūsų gimnazijos vienuoliktokai Rokas Jakučionis, Medas Vaisėta, Kristupas Trečiokas, Juras Zuzevičius ir Vėjas Kasperavičius dalyvavo taptautinio NASA Space Apps iššūkio renginyje Vilniuje. Jie priėmė iššūkį sukurti tarptautinės kosminės stoties trimatį sekiklį, viešai prieinamą internete, ir laimėjo projekto partnerių NanoAvionics ir VU radijo klubo prizus.

Mokinių projekto detalės: https://2022.spaceappschallenge.org/challenges/2022-challenges/track-the-iss/teams/escape-velocity-2/project

Išbandykite jų sukurtą programą: https://crispystudios.itch.io/iss-tracker

Akimirkos iš pristatymo:

2022 12 02 NASA hackaton 32022 12 02 NASA hackaton 42022 12 02 NASA hackaton 5

Leidykla „Baltos lankos“ paskelbė rašytojos Kristinos Sabaliauskaitės trumpojo rašinio konkurso nugalėtojus. Sveikiname Teodorą Tautkutę (III gimnazijos klasė), kuriai atiteko II vieta už rašinį tema „Kaip prisijaukinti baimę?”

Labai džiaugiamės visais, kurie šią vasarą nukeliavo į tarptautinius konkursus ir parsivežė įdomias patirtis, ir visais, kurie kažką kūrė, džiugino kitus bendryste ir tiesiog džiaugėsi vasara!

Paminėsime tik kelis laimėjimus:

Sveikiname Jorūnę Budriūnaitę, Tarptautinėje biologijos olimpiadoje pelniusią bronzos medalį! Plačiau

Sveikiname Tomą Babelį iš Tarptautinės chemijos olimpiados parsivežusį bronzos medalį! Plačiau

Sveikiname Jurgį Kemeklį su bronzos medaliu, o Tomą Babelį ir Gustą Pranckietį su pagyrimo raštais, laimėtais Tarptautinėje matematikos olimpiadoje! 
Tomui iki bronzos medalio pritrūko tik vieno taško. Na, o Gustui ši olimpiada buvo paskutinė mokyklinė. Linkime sėkmės studijose! Plačiau
 
Sveikiname Tomas Babelį, Pasaulinėje ekonomikos olimpiadoje laimėjusį sidabro medalį, ir Matą Garbaravičių – bronzos medalį! Ruošė mokytoja Danutė Bareikienė, padėjo mokytoja Daiva iš Lietuvos Junior Achievement.
 
Sveikiname Tomą Babelį, Europos fizikos olimpiadoje laimėjusį sidabro medalį! Plačiau
 
Sveikiname Kristijoną Bernatonį, Europos gamtos mokslų olimpiadoje pelniusį sidabro medalį! Plačiau
 
Rugpjūčio 25-30 dienomis Šveicarijoje vyko Vidurio Europos matematikos olimpiada. Sveikiname Matą Garbaravičų (IVc) su laimėtu pagyrimo raštu! Tik pora taškų Matui olimpiadoje nusileido Dominykas Šatikas (IIIa). Dėkojame Matui ir Dominykui už smalsumą ir kantrybę ruošiantis tokią karštą vasarą! Plačiau

Puslapis 1 iš 4