Projektai

8 klasių mokiniai birželio 13-17 d. dalyvavo istorijos ir dailės projekte „Jėzuitai ir Vilnius“, kurio metu rinko informaciją apie Jėzuitų ordino istoriją, asmenybes ir vietas Vilniuje bei kūrė maketus, pristatančius konkrečią potemę.

Tikimės, kad gimnazijos erdvėse galėsite pamatyti su šiuo projektu susietus QR kodus, kuriuos nuskenavę susipažinsite su tam tikros potemės pristatymais. Visus maketus galite peržiūrėti šiame puslapyje

Mokytojos Asta Jovaišienė ir Jūratė Tamošiūnaitė-Karašauskienė

Norime su jumis pasidalinti akimirkomis iš JEEP (Jesuit European Educational Project) projekto savaitės, kuri kaip viesulas pralėkė Katalonijos sostinėje Barselonoje.

Šiais metais Vilniaus jėzuitų gimnaziją atstovavo keturi nuostabūs antrokai: Viktorija Kazlauskaitė, Gustė Malinauskaitė, Teofilė Jovaišaitė ir Adomas Cvilikas. Projekto metu kiekvienas mokinys priklausė skirtingam komitetui ir dirbo komandoje su šešių skirtingų šalių moksleiviais. Imituodami Europos Parlamento narių darbą, mokiniai visą savaitę gvildeno užsienio politikos, lyčių lygybės, konstitucinius bei ekonomikos klausimus. Finalinis projekto akcentas – komitetų parengtų rezoliucijų pristatymas ir gynimas. Džiugino mokinių žinios, erudicija ir pavyzdinė bendravimo kultūra.

Labai džiaugėmės galėdami ne tik pasigrožėti Barselonos įžymybėmis, bet ir susitikti gyvai Ispanijos ir Belgijos projekto dalyvius, aplankyti įspūdingą 130 metų senumo Švento Ignaco jėzuitų mokyklą, esančią Barselonos širdyje.

2022 JEEP 1

2022 JEEP 2

2022 JEEP 3

2022 JEEP 4

2022 JEEP 5

2022 JEEP 6

2022 JEEP 7

2022 JEEP 8

2022 JEEP 9

 

dataliterate logo 1024x445

Vilniaus jėzuitų gimnazija nuo 2021 m. balandžio mėn. kartu su 5 partneriais iš Portugalijos, Ispanijos ir Italijos įgyvendina Erasmus+ projektą „Data Literate: Digital Data Literacy for Education“ (Skaitmeninių duomenų raštingumas švietime). Projektą koordinuoja Vilniaus universitetas.

Projekto veiklos skirtos stiprinti mokytojų, mokyklos vadovų ir mokinių skaitmeninių duomenų raštingumo įgūdžius mokymo(-si) procese.

Projekto metu 16 mokytojų (po 4 iš dalyvaujančių keturių mokyklų-partnerių) dalyvaus specialiai jiems parengtame 6 modulių atvirame internetiniame mokymosi kurse ir naujas žinias išbandys pilotinėse pamokose savo klasėse.

Remiantis pilotinių pamokų rezultatais, bendradarbiaujant visiems projekto partneriams ir dalyviams, bus rengiami skaitmeninių duomenų raštingumo gebėjimų stiprinimo planai mokykloms, taip pat organizuojami viešinimo renginiai, pristatantys projekto rezultatus švietimo bendruomenei (po vieną kiekvienam partneriui).

Projekto trukmė – 24 mėn.

Daugiau apie ši projektą skelbsime šiame puslapyje.

Projektas finansuojamas pagal Europos Komisijos „Erasmus+“ programą pagal kryptį „Strateginė partnerystė reaguojant į Covid-19 situaciją“.

Funded by the Erasmus Programme

Puslapis 1 iš 2