Projektai

Socialinės veiklos projekto 7-okams „Keisk pasaulį“ įspūdžiai

Birželio 15-17 d. gimnazijoje ir už jos ribų vyko socialinės veiklos projektas „Keisk pasaulį“, skirtas pasimatuoti savanorystės batus.

Septintokai ir klasės auklėtojai bei lydintys mokytojai vyko į įvairias socialinės institucijas, su kuriomis gimnazija bendradarbiauja ne vienerius metus – Šv. Motinos Teresės seserų kongregacija (gruodį renkame maisto davinius, nuolat veikia valgykla, maistu aprūpinami benamiai ir nepasiturintys, priklausomi asmenys), kur moksleiviai padėjo ruošti maistą, valė langus, Carito žvakių dirbtuvėse (socialinio verslo organizacija, įdarbinanti atstumtus ir nebereikalingus paribio žmones) pagaminta, nudažyta ir supakuota per tūkstantį žvakių.

Septintokai noriai bendravo su Fabijoniškių socialinių paslaugų namų gyventojais, padėjo pasiruošti Joninėms, Botanikos sode bei Hospise moksleiviai vežė nupjautą žolę, ravėjo gėlių lysves, tvarkė aplinką.

Mokykloje lankėsi Raudonojo kryžiaus atstovai - vedė paskaitas apie savanorystę jų organizacijoje, veiklą pasaulyje ir Lietuvoje, diskutavo pabėgėlių tolerancijos klausimais, tai ypač aktualu šiandien.Jau kitąmet būsimų aštuntokų laukia individuali praktikos vietos paieška, bus renkamos socialinės valandos. Šis projektas yra puiki galimybė susipažinti su socialinės veiklos partneriais, aplankyti organizacijas, užduoti rūpimus klausimus, o galbūt ateityje atrasti ir savo pašaukimą.

Dėkojame aktyviai įsitraukusiems ir pasinėrusiems į socialinę veiklą - tai svarbi mūsų gimnazijos tapatumo dalis!