Renginiai

Į ką investuoja mecenatai ir kokia mecenatystės grąža

Spalio 12 d. gimnazija atvėrė duris Swedbank Lietuvoje ir advokatų kontoros „WALLESS“ organizuotam renginiui „Į ką investuoja mecenatai ir kokia mecenatystės grąža“.

Gimnazija pasirinkta neatsitiktinai, nes būtent mecenatams esame dėkingi už jėzuitų ir jų mokyklų pradžią Lietuvoje – Vilniaus jėzuitų kolegiją, arba dabartinę Vilniaus jėzuitų gimnaziją, bei pirmąjį Lietuvos universitetą.

Mecenavimo patirtimi dalinosi prof. Eugenijus Arvydas Janulaitis, biochemikas, vienas iš biotechnologijų įmonės „Fermentas“ įkūrėjų, Nacionalinės pažangos premijos laureatas, Rimantas Kaukėnas, krepšininkas, savo vardo paramos fondo įkūrėjas, Justinas Balbieris, VJG alumnas ir Vilniaus jėzuitų gimnazijos paramos fondo bendraįkūrėjas, ir vadovas, Mindaugas Morkūnas, MO muziejaus vystymo vadovas, patariamosios valdybos narys, moderavo – advokatų kontoros „WALLESS” vadovaujanti partnerė Dovilė Burgienė.

Džiaugiamės mokiniams–savanoriams suteikta galimybe su renginio dalyviais dalintis svetingumo dovana, supažindinti su gimnazijos istorija ir kasdienybe.

Dėkojame svečiams ir organizatoriams už paaukotas lėšas robotikos rinktinei Lituanica X, kuri dalyvauja mokinių pasaulio robotikos olimpiadoje „FIRST Global Challenge”, vykstančioje Šveicarijoje.

2022 10 14 Swedbank 1

2022 10 14 Swedbank 3

2022 10 14 Swedbank 2

2022 10 14 Swedbank 4

2022 10 14 Swedbank 6