Pasiekimai

Suskinti geografijos konkursų laimėjimai

Kiekvienais metais atėjus pavasariui, prasideda geografijos olimpiados bei konkursai. Šiais mokslo metais mūsų gimnazijos mokiniams jose nusišypsojo sėkmė!

Balandžio mėn. vyko II–oji Lietuvos 7-8 klasių geografijos olimpiada. Olimpiadoje dalyvavo 110 septintokų iš įvairių Lietuvos savivaldybių. Mūsų gimnazijos septintokų grupei atstovavo 7a klasės mokinys Benas Manstavičius, kuris olimpiadoje laimėjo sidabro medalį.

Kita džiugi žinia atlėkė iš Vilniaus universiteto organizuojamo XXI-ojo Nacionalinio mokinių Česlovo Kudabos geografijos konkurso. Geografinį iššūkį priėmė Im klasės mokinė Elzė Grinevičiūtė – ji jungėsi prie VU e-mokymų sistemos ir sprendė geografines užduotis. Iššūkį Elzė įveikė puikiai – šiame konkurse ji laimėjo I-ąją vietą Lietuvoje. Jai už parodytas plačias geografines žinias įteiktas pirmos vietos diplomas ir National Geographic prenumerata.

Džiaugiamės ir didžiuojamės mokinių žiniomis ir laimėjimais su visa VJG bendruomene!