Projektai

Bendras VJG ir italų mokinių projektas „Behind the Masks“

Prieš dvejus metus užsimezgusi mūsų gimnazijos draugystė su Liceo Classico F. Vivona mokykla Romoje, šių metų pavasarį išaugo į bendrą eTwinning projektą, kuriame dalyvavo IIIb klasės mokiniai! 

Jie kartu su mokiniais iš Italijos sukūrė internetinį žurnalą „Behind the Masks".

Mūsų gimnazijos mokiniai dalinasi savo įspūdžiais ir patirtimis:

Buvo smagu atrasti lietuvių ir italų kultūrinius skirtumus, pasikalbėti apie Romą ir Vilnių. Greitai visi susibendravome ir kelis kartus susitikome. Nors viskas vyko nuotoliniu būdu, jau jaučiamės artimi, tad labai norėtume kada nors susitikti gyvai! /Rapolas/

Labai įdomi patirtis! Buvo smagu ne tik tobulinti savo anglų kalbos žinias, bet ir pažinti italų kultūra, žmones! Bendrauti buvo neįtikėtinai lengva, o kultūrinių panašumų taip pat kaip skirtumų apstu! Belieka tik apsilankyti Romoje! /Benita/

Šis projektas suteikė galimybę ne tik lavinti anglų kalbos įgūdžius praktiškai, bet ir padėjo plėsti akiratį, susipažinti su italų kultūra ir gyvenimo būdu. Įdomu palyginti mūsų ir bendraamžių iš Romos laisvalaikį ir pomėgius. Smagu, kad buvo lengva rasti bendrą kalbą ir kad pakalbėjome ne tik apie projektą, bet ir apie kitus dalykus. Jei buvo taip smagu dirbti nuotoliniu būdu, gyvai būtų buvę dar linksmiau! /Edvardas/

Tai iš tiesų buvo neeilinė patirtis! Mūsų grupelė iškart susidraugavo, radome bendrą kalbą, lengvai pasiskirstėme darbus. Manau, kad geriausia tai, jog gavome galimybę sužinoti apie italų kultūrą ir gyvenimo būdą iš mūsų amžiaus italų. Laukiu daugiau tokių projektų! /Emilija/

Internetinį žurnalą kviečiame skaityti čia >https://sites.google.com/.../behind-the-masks.../home-page