TPL_OFFCANVAS_EMPTY_ERROR

Paramos skyrimo sąlygos

1. BENDROSIOS NUOSTATOS

Viešosios įstaigos Vilniaus jėzuitų gimnazija, juridinio asmens kodas 291812440, adresas Augustijonų g. 5, Vilnius LT01127 (toliau –  VJG) Paramos skyrimo sąlygos (toliau – Sąlygos) nustato savanoriškos finansinės paramos (toliau – Parama) skyrimo Vilniaus jėzuitų gimnazijai sąlygas. 

VJG yra paramos gavėjo statusą turinti viešoji įstaiga. 

Paramą galima skirti VJG interneto puslapyje https://www.vjg.lt/parama nurodytais paramos teikimo būdais.

Visa gaunama Parama yra skiriama VJG įstatuose numatytiems tikslams, uždaviniams ir funkcijoms įgyvendinti.

 

2. PARAMOS SKYRIMAS ELEKTRONINĖJE PLATFORMOJE 

Paramos mokėjimai VJG interneto puslapyje apdorojami, naudojantis makecommerce.lt mokėjimų platforma. 

Skirti Paramą galite tik perskaitę, susipažinę ir sutikę su šiomis Sąlygomis.

Skirdami Paramą įsipareigojate pateikti tik teisingus savo asmens duomenis. Pateikdami duomenis įsipareigojate nepažeisti kitų asmenų teisių. VJG neatsako už Jūsų pateiktus neteisingus asmens duomenis ar kitą informaciją.

Mokėjimų platformos makecommerce.lt valdytojas yra Maksekeskus AS (Niine 11, Talinas 10414, Estija, reg. Nr.12268475), todėl Jūsų asmeninė informacija, reikalinga mokėjimo įvykdymui ir patvirtinimui, bus perduodama Maksekeskus AS, kurie tvarkydami duomenis vadovaujasi savo privatumo politika.

Paramos skyrimo platformoje privaloma nurodyti savo vardą, pavardę, elektroninį paštą, telefono numerį. Internetinės svetainės administratoriai turi teisę redaguoti netikslius ar netvarkingai suvestus duomenis (technines klaidas).

Skirti paramą galima euro valiuta, naudojantis Swedbank, Seb, Luminor, Citadele ir Šiaulių bankas elektroninės bankininkystės paslaugomis.

Paramos skyrimo formoje galite pasirinkti, skirti vienkartinę Paramą ar (ir) periodinį Paramos mokėjimą. Galite pasirinkti vieną iš pasiūlytų Paramos sumų arba įrašyti savo pageidaujamą sumą.

Periodinė parama – tai piniginė Parama, skiriama VJG vieną kartą per mėnesį, Paramos skyrimo platformoje nurodžius reikiamus duomenis. Būsimi mėnesiniai mokėjimai bus atliekami automatiškai nuskaitant nustatytą sumą nuo Jūsų banko sąskaitos. Periodinio nuskaitymo diena yra laikoma ta diena, kai buvo atliktas pirmas mokėjimas.

Periodiniai paramos mokėjimai yra neterminuoti ir nutrūksta tada, kai Jūs arba VJG vienašališkai arba bendru sutarimu nusprendžia Paramos skyrimą nutraukti. Jūs turite teisę bet kada nutraukti periodinius Paramos mokėjimus. Atsisakius periodinio Paramos mokėjimo, nustatyta suma nebebus nurašoma nuo Jūsų banko sąskaitos.

Turite teisę skirti paramą, pasirinkus bet kurį iš VJG interneto puslapyje nurodytų būdų tik tuo atveju, jei pagal galiojančius teisės aktus galite sudaryti sutartį (pagal Lietuvos Respublikos civilinio kodeksą 6.476 str.) ir tik tuo atveju, jei laikysitės šių taisyklių bei galiojančių teisės aktų.

Jeigu Jums mažiau nei 18 metų, skirti paramą galite tik su tėvų ar kitų teisėtų atstovų sutikimu. Spausdami mygtuką, jog sutinkate su šiomis VJG Paramos skyrimo sąlygomis patvirtinate, jog Jums yra daugiau nei 18 metų arba turite tėvų ar kitų teisėtų atstovų sutikimą.

Gautos Paramos sumos nėra grąžinamos, tačiau VJG turi teisę grąžinti Paramą tuo atveju, jei tai nustatyta teisės aktuose arba VJG sprendimu.

VJG įsipareigoja tvarkyti paramos skyrimo metu pateiktus Jūsų asmens duomenis vadovaujantis teisės aktuose nustatyta tvarka bei VJG privatumo politika.

3. KITOS NUOSTATOS

Kilus ginčui dėl paramos skyrimo sąlygų, ginčai bus sprendžiami derybų būdu. Nepavykus ginčų išspręsti derybų būdu, ginčai bus sprendžiami Lietuvos Respublikos teisės aktuose nustatyta tvarka.

VJG turi teisę savo nuožiūra ar tais atvejais, kai tai yra nustatyta teisės aktų, keisti šias paramos skyrimo sąlygas. Aktualią Paramos skyrimo sąlygų redakciją visuomet galite rasti VJG internetinėje svetainėje adresu www.vjg.lt.

Paramos klausimais kreiptis: projektų vadovė Julija Varanavičiūtė, el. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba bendraisiais įstaigos kontaktais: tel.: +37052615436, el. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..