Pasiekimai

67-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados Vilniaus miesto etapo rezultatai

Sveikiname olimpiados dalyvius ir džiaugiamės jų darbo rezultatais, linkime smalsumo, susikaupimo ir sėkmės.

Fizikos olimpiados, miesto etapo prizininkai: Radvilas Pelanis (Im) – I vieta,
Elzė Amilevičiūtė (Im) – I vieta,
Justas Petrulis (IV) – I vieta,
Juozapas Ivanauskas (IIIc) – II vieta,
Ieva Gudelytė (Im) – III vieta,
Gustas Pranskietis (Im) – III vieta.

Pagyrimo raštais apdovanoti: Rūta Rupeikytė (Im), Konstantinas Paukštė (Im), Emilis Strazdas (IIc), Jonas Gajdosikas (IIIa).




Kitos naujienos


07-02

2019

Sveikiname olimpiados dalyvius ir džiaugiamės jų ryžtu, smalsumu ir noru siekti daugiau.

Chemijos olimpiados, miesto etapo prizininkai: Radvilas Pelanis (Im) - I vieta, Elzė Amilevičiūtė (Im) - III vieta. Pagyrimo raštais apdovanoti:  Emilis Strazdas (IIc), Jokūbas Žitkevičius (IIc), Jonas Gajdosikas (IIIa), Pijus Mikailas (IVa), padėkos raštu Sofija Rūta Baltėnaitė (IVa).

23-01

2019

Matematikos olimpiados, vykusios sausio 16 dieną, prizininkai: Radvilas Pelanis (Im) - I vieta, Gustas Prancketis (Im) - II vieta, Juozapas Ivanauskas (IIIc) - II vieta. Pagyrimo raštais apdovanoti: Elzė Amilevičiūtė (Im), Rūta Rupeikytė (Im), Mantas Bakšys (IIIc) ir Jonas Gajdosikas (IIIa). Labai džiaugiamės ir sveikiname su puikiu pasirodymu!

22-01

2019

Dėkojame olimpiados dalyviams. Sveikiname  nugalėtojas ir prizininkus:
Elzę Amilevičiūtę (I kl.), pelniusią I vietą (beje, Elzė pasiekė geriausią rezultatą ne tik savo, devintokų, grupėje, bet aplenkė ir visus olimpiadoje dalyvavusius dešimtokus).
Ievą Gudelytę (I kl.), pelniusią  I vietą,
Dominyką Sudavičių (I kl.), pelniusį  III vietą,
Gytę Stakauskaitę (II kl.), pelniusią III vietą.

21-12

2018

Sveikiname Elzę Amilevičiūtę, pelniusią bronzos medalį penkioliktąjį kartą vykusioje tarptautinėje jaunių (mokiniai iki 16 metų) gamtos mokslų olimpiadoje. 

06-12

2018

Sveikiname NMA 5–8 klasių matematikos olimpiados prizininkus:

Igną Masevičių (5d) - II-a vieta
Kasparą Savickį (8c) - II-a vieta

Dominyką Laucių (5b) - III-ia vieta
Darių Gumuliauską (6d) - III-ia vieta