Naujienų archyvas

Nauja įmonė gimnazijos valgykloje

Mieli tėveliai,

atsižvelgdami į bendruomenės pastabas dėl maitinimo Vilniaus jėzuitų gimnazijoje organizavimo, tėvų komiteto iniciatyvinė grupė ir gimnazijos administracija dar vasaros pradžioje priėmė sprendimą ieškoti būdų situacijai spręsti. Buvo atlikta išsami analizė ir, remiantis LR visuomenės sveikatos specialistų rekomendacijomis, kitų mokyklų patirtimi, buvo nuspręsta sudaryti sutartį su nauja įmone — UAB „Sveikos mitybos partneris“ — dėl maitinimo paslaugų teikimo gimnazijoje ir Guopstų stovyklavietėje metams laiko su galimybe pratęsti sutartį. Įmonė turi daug maitinimo paslaugų teikimo mokykloms patirties, yra tinklinė (vienu metu veiklą vykdo keliuose objektuose), joje yra procesų kokybės užtikrinimo sistema ir veikiantis kontrolės mechanizmas. Todėl viliamės, kad situacija ženkliai pagerės, o visa Vilniaus jėzuitų gimnazijos bendruomenė skaniai ir sveikai valgys. Maloniai kviečiame išbandyti naująją virtuvę!

Maitinimą planuojama organizuoti nuo 7.30 iki 16.00 val.

Veiks tiek valgykla, tiek Pieno baras.

Meniu bus pateikiamas iš anksto ir internete. Valgyklos informacija

Žemiau pateikiame trumpą pačios įmonės prisistatymą:

Sveiki,

labai džiaugiamės, kad jau greitai galėsime susitikti Vilniaus Jėzuitų gimnazijos valgykloje!

Norime prisistatyti 😊

Esame „Sveikos mitybos parneris“. Taigi, jau pats įmonės pavadinimas sufleruoja, kad mūsų tikslas — maitinti sveikai. Mums labai svarbi žaliavų kokybė, todėl visus tiekėjus atsirenkame itin kruopščiai ir siekiame, kad visi mūsų gaminami patiekalai, kurie atkeliaus i vaikų lėkštes, būtų kokybiški ir švieži.

Jūsų gimnazijos bendruomenei taip pat pasiūlysime sveikus kokteilius ir desertus, vietoje gamintas ir keptas bandeles. Ir ne tik 😊

Visada sveikintinas noras domėtis, analizuoti, klausinėti, bendrauti. Ypač, kai tai liečia maistą vaikams. Todėl visada būsime pasiruošę atsakyti į tėveliams rūpimus klausimus.

Iki greito pasimatymo!

2022 08 27 Sveikos mitybos partneris1